Ze względu na stale pogarszającą się sytuację w Polsce, premier Mateusz Morawiecki poinformował na konferencji prasowej w środę o nowych obostrzeniach. Są one bardzo stanowcze. Jednak jeśli obywatele się do nich dostosują, jest szansa, że nie trzeba będzie wprowadzić całkowitego „lockdownu”.

Nowe obostrzenia wchodzą w życie już dzisiaj

Aktualnie nastroje w Polsce dalekie są od ideału. Podczas środowej konferencji premier Mateusz Morawiecki przedstawił szereg kolejnych obostrzeń, które wywołały mieszane uczucia wśród rodaków. Jak powiedział Mateusz Morawiecki wprowadzenie kwarantanny narodowej jest kwestią czasu. Wszystko leży w naszych rękach.

Premier Mateusz Morawiecki. Źródło: antyradio.pl
Premier Mateusz Morawiecki. Źródło: antyradio.pl
Premier Mateusz Morawiecki. Źródło: antyradio.pl

Nowe obostrzenia będą obowiązywać do 29 listopada. Oczywiście, data ta może się w każdej chwili wydłużyć. Rząd zapowiedział zamknięcie wszystkich sklepów w galerii handlowej, z wyjątkiem sklepów spożywczych, aptek, drogerii i punktów usługowych.

Osoby, które planują zakup mebli muszą zdecydować się na zakupy online

Jakiś czas temu rząd poinformował, że sklepy z meblami będą otwarte. Jednak w ostatniej chwili rządzący zmienili zdanie i postanowił zamknąć je również. Duże placówki stanowią bowiem wysokie zagrożenie epidemiczne.

Ikea. Screen: Ikea.pl
Ikea. Screen: Ikea.pl
Ikea. Screen: Ikea.pl

7 listopada zamknięte zostały zarówno małe sklepy meblowe, jak i te o powierzchni przekraczającej 2 000 metrów kwadratowych. Stanowią one bowiem duże zagrożenie.

Reasumując, w najbliższych tygodniach klienci nie będą się mogli wybrać między innymi do Ikei, salonów Agata Meble, czy Black Red White.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO