Jak podaje portal "Lelum", tegoroczne Boże Narodzenie będzie wyjątkowe nie tylko ze względu na pandemię koronawirusa. Do tej pory nie wiadomo, czy możliwe będzie świętowanie w większym rodzinnym gronie, bowiem taka decyzja zapadnie dopiero przed 24 grudnia, ponieważ sytuacja epidemiologiczna ciągle się rozwija. Dodatkowo mówi się o tym, że wizyty duszpasterskie nie odbędą się tak jak było to dotychczas. Jakie jeszcze zmiany nas czekają? Wiele osób może być zaskoczonych!

Święta Bożego Narodzenia. Źródło: Youtube
Święta Bożego Narodzenia. Źródło: Youtube

Okazuje się, że wyjątkowość tegorocznych świąt może być spowodowana również pogodą. Wszystko wskazuje na to, że mamy szansę na przeżycie istnie białego i śnieżnego Bożego Narodzenia, które wprowadza w niepowtarzalny grudniowy klimat. Od kilku lat byliśmy świadkami dość osłabionej zimy, a synoptycy twierdzą, że za kilka tygodni może się to całkowicie zmienić.

Do Polski zacznie napływać arktyczne powietrze z bieguna północnego. Często na nizinach słupki rtęci wskażą poniżej zera, zwłaszcza w III dekadzie listopada. Wirtualna Polska

Portal informuje również, że właśnie w listopadzie ma spaść pierwszy śnieg, który prawdopodobnie utrzyma się aż do Bożego Narodzenia, choć wszystko okaże się dopiero po 10 grudnia. Cieszycie się na białe święta?

Święta Bożego Narodzenia. Źródło: Youtube
Święta Bożego Narodzenia. Źródło: Youtube

To również może Cię zainteresować: DLACZEGO DOROTA SZELĄGOWSKA SIĘ ROZWIODŁA? W MEDIACH POJAWIŁY SIĘ INFORMACJE O KULISACH ROZSTANIA Z MĘŻEM

Zobacz także: MAŁGORZATA TRZASKOWSKA ZAUROCZYŁA INTERANAUTÓW SŁODKIM ZDJĘCIEM. LUDZIE SĄ ZACHWYCENI