Jakiś czas temu w sejmie pojawił się nowy pomysł i aktualnie trwają dyskusje w sprawie wprowadzenia w życie obowiązku zapłacenia podatku, jakiego jeszcze nie było. Polacy nie kryją zaskoczenia, ale także ogromnego oburzenia całą sytuacją. Do zapłaty byłoby aż kilkaset złotych rocznie!

Jak powszechnie wiadomo, temat podatków w Polsce jest kwestią niezwykle sporną i dyskusyjną. Od lat trwają nieustające wręcz rozmowy, spekulacje oraz kłótnie dotyczące tej kwestii.

Polacy zarzucają rządzącym, że podatki są zbyt wysokie i dotyczą zbyt wielu sfer. Mówi się, że dziś podatek trzeba zapłacić od wszystkiego. Jak się okazuje, wcale nie, ponieważ do sejmu właśnie trafił całkiem nowy pomysł, jakiego nikt prędzej nie słyszał.

Polacy nie kryją zaskoczenia, ale także ogromnego zażenowania i oburzenia! O co konkretnie chodzi? Za co Polacy mają płacić kolejny podatek?

Nowy podatek – Polacy są oburzeni

Jak wynika z dyskusji przeprowadzanych poprzez rządzących, nowy podatek miałby być odprowadzany od… deszczu! Podatek miałby obejmować wszystkie posesje, których działka jest zabudowana w przynajmniej 50%.

- (…) Uderzy głównie w mieszkańców nowych osiedli, gdzie deweloperzy zabudowali i wybrukowali każdy skrawek ziemi. Dotknie szkoły czy szpitale. Samorządy będą musiały zinwentaryzować działki i wyliczyć podatek. Wymaga to gigantycznego nakładu pracy i środków – mówi Marek Wójcik ze Związku Miast Polskich.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PILNA EWAKUACJA W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. TYSIĄCE OSÓB MUSIAŁY OPUŚCIĆ ZAGROŻONY TEREN. NA MIEJSCU PRACUJĄ SŁUŻBY

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: RUDY KOT PRZYCHODZIŁ DO SKLEPU MIĘSNEGO, BY GAPIĆ SIĘ NA MIĘSO. GDY UDAŁO SIĘ MU WYPROSIĆ KAWAŁEK, GDZIEŚ GO ZANOSIŁ. WZRUSZAJĄCA HISTORIA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA