Jak podaje portal "Wirtualna Polska", jeden z czytelników przecierał oczy ze zdumienia widząc w jednym ze sklepów Polo Market w Krynicy znicze. Do 1 listopada zostało jeszcze sporo czasu, a lato nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Trudno w takiej scenerii nie zdziwić się pojawiającymi się w sklepach zniczami.

Wrzesień i znicze

Pogoda za oknem do złudzenia przypomina letnią, tym bardziej, kiedy termometry pokazują ponad 20 stopni. Polacy korzystają z ostatnich letnich dni spacerując i wypoczywając aktywnie na świeżym powietrzu. Jednak handlowcy nie już zapomnieli o lecie i wybiegają już do 1 listopada.

Sieci handlowe każdego roku prześcigają się w tym, która pierwsza zaoferuje swoim klientom asortyment związany ze świętem zmarłych. Jak wskazuje "Wirtualna Polska" wiele przemawia za tym, że w tym roku palmę pierwszeństwa należy przyznać sieci Polo Market.

wp.pl

Zaskoczeie asortymentem

"Robiłam zwykle weekendowe zakupy. Widok zniczy wprawił mnie z osłupienie i... śmiech. Bo kto już teraz robi zakupy na Wszystkich Świętych?!". Pewnie za chwilę zobaczymy w sklepach czekoladowe Mikołaje i ozdoby choinkowe" - napisała pani Agata na platformie dzieje się.

Moża się spodziewać, że pierwsze świąteczne akcesoria pojawiają się w sklepach już w październiku - tak było już w ubiegłym roku, kiedy produkty świąteczne w sklepach Lidl i Kaufland pojawiły się w pierwszych dniach października.

wp.pl

Co sądzicie o tak wczesnej sprzedaży zniczy?

To też może cię zainteresować: Ważna wiadomość z rządu dla wielu Polaków nie będzie dobrą informacją. Czekają nas wielki zmiany we wszystkich aptekach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Święty Jan Paweł II wyspowiadał się u niezwykłego kapłana, żebraka żyjącego na ulicy. To wydarzenie zmieniło życie duchownego. O co chodzi

O tym się mówi: Sankcje i podatek za prezent od rodziców. Co zrobić, by nie musieć płacić podatku od darowizny? Mało kto ma pojęcie