Piotr Małachowski jest polskim lekkoatletom, który specjalizuje się w rzucie dyskiem. Mężczyzna kilkakrotnie stawał na podium mistrzostw Europy i mistrzostw świata. Ponadto trzykrotnie brał udział w igrzyskach olimpijskich, z czego przywiózł dwa medale - srebro w Pekinie i Rio de Janeiro.

Wspaniała wiadomość w świecie sportu

37-latek w ten weekend powiedział sakramentalne „tak” swojej ukochanej Katarzynie. Para jest w związku już kilka lat i doczekali się nawet syna - Henia. Chłopiec skończył niedawno 7 lat.

Piotr Małachowski. Źródło. pikio.pl
Piotr Małachowski. Źródło. pikio.pl
Piotr Małachowski. Źródło. pikio.pl

Żona Piotra Małachowskiego jest lingeristką, czyli specjalistką od wykonywania makijażu permanentnego. Kobieta pięknie prezentowała się na tej ważnej dla pary uroczystości.

Znany lekkoatleta powiedział sakramentalne „tak”

W tym najważniejszym dla pary dniu udział wzięli tylko najbliżsi. Nie zabrakło jednak wielkich osobistości ze świata sportu. Pojawił się między innymi Tomasz Majewski, czyli dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą.

Uroczystość była bajeczna, a obrączki Piotrowi Małachowskiemu i Katarzynie podawał ich syn, Henryk. Wyglądało to naprawdę bardzo uroczo.

Młodej parze wystarczy życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Oby zawsze stanowili tak zgraną parę, jak do tej pory.

Piotr Małachowski. Źródło. sport.se.pl
Piotr Małachowski. Źródło. sport.se.pl
Piotr Małachowski. Źródło. sport.se.pl

Mężczyzna kilkakrotnie stawał na podium mistrzostw Europy i mistrzostw świata. Ponadto trzykrotnie brał udział w igrzyskach olimpijskich, z czego przywiózł dwa medale - srebro w Pekinie i Rio de Janeiro.

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ