Biedronka co pewien czas podejmuje akcje, które cieszą się ogromnym uznaniem Polaków. Nieustannie w sieci sklepów możemy natknąć się na niesamowite promocje albo niecodzienne produkty. Co tym razem podbiło serca Polaków?

Polacy pokochali maskotki!

Jak się okazuje, Polacy pokochali Gang Fajniaków! Sklepy sieci Biedronka przechodzą obecnie prawdziwe oblężenie!

Jak informuje portal BiznesInfo akcja trwa od niedawna, bowiem od 27 sierpnia. Całość polega na zbieraniu naklejek za zakupy. Naklejki te umożliwiają nam odbiór jednej z kilku maskotek spośród Gangu Fajniaków.

Do wyboru mamy aż dziesięć postaci, a każda z nich odznacza się innymi cechami. Wśród maskotek znajduje się między innymi Pies Piotruś czyli najlepszy przyjaciel każdego dziecka, a także Chmurka Celinka czy też zabawna Foka Frania.

Facebook: Biedronka

Na czym polega promocja?

Jeśli wydamy w sklepie sieci Biedronka 50 złotych to uzyskamy jedną naklejkę. Za 60 takich naklejek przysługuje nam odbiór jednej maskotki. Okazuje się więc, że aby zdobyć maskotkę z Gangu Fajniaków musimy wydać 3000 złotych!

Jeśli jednak uda nam się zebrać tylko 40 naklejek, wówczas do maskotki musimy dopłacić 19,99 zł.

To jednak nie wszystkie nagrody jakie czekają na nas za zbieranie naklejek. 15 zebranych naklejek uprawnia nas do odbioru książki „Gang Fajniaków i miasto marzeń”, które cena poza promocją to 9,99 zł.

Dzieci mogą także korzystać z aplikacji nawiązującej do Gangu Fajniaków, w której mogą zmagać się z quizami oraz grać w gry!

Nie ulega zatem wątpliwości, że dzieciaki nieustannie namawiają swoich rodziców do zakupów w sieci Biedronka. Jest to więc świetny pomysł firmy na zwiększenie swoich dochodów.

Gang Fajniaków zaprasza na film!

Gang Fajniaków zaprasza na film! W rolach głównych: Kropelka Ksenia, Chmurka Celinka i Piesek Piotruś oraz reszta Fajniakowej ekipy. Pojawi się też borsuk, który uwielbia porządki i pewien mały psotnik, który ciągle myśli tylko, jak coś zmajstrować… Dzieci pewnie wiedzą, o kim mowa. Wspólnie obejrzyjcie pierwszy odcinek bajek o Fajniakach. Miłych wrażeń! Poznaj wszystkie Fajniaki na: www.gangfajniakow.pl.

Posted by Biedronka on Friday, September 11, 2020

Jak informował portal "Życie": ABSURDALNY WYROK SĄDU. PROKURATURA STANĘŁA W OBRONIE EMERYTA, KTÓRY MA ZAPŁACIĆ KARĘ ZA ZJEDZENIE ŚLIWKI W CZEKOLADZIE

Przypomnij sobie: NA HORYZONCIE KOLEJNA AFERA Z UDZIAŁEM DANIELA MARTYNIUKA. JAKA JEST REAKCJA SYNA ZNANEGO MUZYKA

Portal "Życie" pisał również: TRUDNE ZDARZENIE Z ZESZŁEGO ROKU NADAL NIE ZOSTAŁO WYJAŚNIONE. FUNKCJONARIUSZ ZAMIESZANY W SPRAWĘ 21 - LETNIEGO ADAMA Z KONINA WRÓCIŁ DO PRACY