Jak podaje portal "Pomponik", Tomasz Komenda wspólnie z narzeczoną gościli w programie "Dzień dobry TVN", w którym opowiadali o fimie "25 lat niewinności" oraz o ich synku, który niedługo ma się pojawić na świecie.

Skazany ale niewinny

Tomasz Komenda w 2004 roku został skazany prawomocnym wyrokiem przez Sąd Apelacyjny we Wrocławiu na karę 25 lat pozbawienia wolności za zbrodnię, której nie popełnił. Na wolność wyszedł po 18 latach spędzonych za kratami. 16 maja 2018 roku Sąd Najwyższy uznał go za niewinnego.

Teraz przed Sądem Okręgowym w Opolu toczy się sprawa o zadośćuczynienie oraz odszkodowanie za niesłuszny wyrok oraz lata spędzone w więzieniu. Obecnie na wolności Tomasz Komenda stara się ułożyć sobie życie od nowa. Udało mu się znaleźć miłość i spełnić swoje marzenie o posiadaniu rodziny.

Tomasz Komenda zostanie tatą

Tomasz Komenda poznał swoją ukochaną Annę za pośrednictwem portalu randkowego. Początkowo para kontaktowała się ze sobą wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Przy spotkaniu na żywo pomiędzy Tomkiem i Anią zaiskrzyło.

Wybranka Tomasza ma za sobą trudne przeżycia związane z tkwieniem w związku z przemocą. Ma dwóch synów z poprzedniego związku, a teraz wspólnie z Tomaszem Komendą oczekuje przyjścia na świat ich wspólnego dziecka.

pomponik.pl

Imię dla synka już wybrane

Kilka dni temu miała miejse premira filmy "25 lat niewinności", w trakcie której Tomasz Komenda oświadczył się swojej wybrance. W czasie wizyty w studiu "Dzień dobry TVN" para zdradziła, że sakramentalne "tak" para powie sobie w przyszłym roku. Za trzy miesiące na świecie powitają swojego synka.

Para zdradziła, że ich synek będzie nosił imię Filip. Komenda przyznał, że choć cieszy się z faktu, że zostanie ojcem, ubolewa, że tak długo musiał na to czekać. "U faceta najważniejsze jest, żeby usłyszał słowo 'tata'. Szkoda tylko, że dopiero po 44 latach" - powiedział Tomasz Komenda.

YouTube

Wybieracie sie do kina na film "25 lat niewinności"?

To też może cię zainteresować: Tomasz Komenda ma już dość. Niesłusznie skazany nie wytrzymał w programie na żywo

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kraków: nietypowa sytuacja na lotnisku. Trójka osób próbowała dostać się do zamkniętego już samolotu podczas przygotowań do startu

O tym się mówi: Minister zdrowia zabrał głos w sprawie zamknięcia szkół. Czy planuje się powrót nauki zdalnej