Rafał Trzaskowski urodził się 17 stycznia 1972 roku w Warszawie. Mężczyzna od lat prowadzi działalność polityczną. Aktualny prezydent miasta stołecznego Warszawy jest analitykiem i wykładowcą akademickim.

Dawniej Trzaskowski był posłem i europosłem, ale także wiceprzewodniczącym Komisji ds. wiceprzewodniczącego EPP. Polityk ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie zdobył doktorat.

Zaskakujące zachowane Rafała Trzaskowskiego w jednym z warszawskich klubów

W rządzie Donalda Tuska, Trzaskowski pełnił funkcję ministra Administracji i Cyfryzacji, natomiast w rządzie premier Ewy Kopacz, objął stanowisko wiceministra Spraw Zagranicznych ds. Unii Europejskiej i pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów ds. Rady Europejskiej.

Rafał Trzaskowski wraz z żoną / Twitter: Rafał Trzaskowski
Rafał Trzaskowski wraz z żoną / Twitter: Rafał Trzaskowski

Obecnie Rafał Trzaskowski jest prezydentem miasta stołecznego – Warszawa. Polityk umiejętnie porozumiewa się w kilku językach m.in. angielskim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim i włoskim.

Uczestnicy imprezy nie mogli w to uwierzyć

W ostatnim czasie prezydent Warszawy wziął udział w imprezie w jednym z warszawskich klubów. Jak informuje portal Pudelek.pl, Trzaskowskiemu i jego znajomym nie odpowiadała grana przez DJ-a muzyka.

Znajomi prezydenta Warszawy co chwilę podchodzili do DJ-a i prosili, aby ten zagrał bardziej „taneczną” muzykę. Mimo to, kolejne utwory dalej nie podobały się Trzaskowskiego i jego znajomymi.

Rafał Trzaskowski. Źródło: Instagram
Rafał Trzaskowski. Źródło: Instagram

Finalnie do DJ-a podszedł sam Trzaskowski, zapewne po namowie znajomych, i poprosił ponownie o zmianę muzyki. Jak donosi Pudelek, prezydent Warszawy pół żartem, pół serio poprosił o zmianę muzyki, gdyż "to jego miasto".

Uczestnicy imprezy byli zażenowani zachowaniem Rafała Trzaskowskiego. Na koniec polityk zamówił Jamiroquai i wrócił do swoich znajomych.

Rafał Trzaskowski/screen Twitter
Rafał Trzaskowski/screen Twitter

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ