Koronawirus w przedszkolu

Jak podaje portal "Pikio", w jednej z polskich miejscowości wykryto nowe ognisko koronawirusa, który zaatakował przedszkole. U pracownicy placówki opiekuńczo-edukacyjnej wyszedł pozytywny wynik testu. Kobieta miała kontakt z czternaściorgiem dzieci i jedenaściorgiem współpracowników. Informację tę przekazała pani burmistrz miasta. Jak dalej będzie funkcjonować obiekt?

Koronawirus. Źródło: radio.bialystok.pl
Koronawirus. Źródło: radio.bialystok.pl
Koronawirus. Źródło: radio.bialystok.pl

Dokładniej mowa o Przedszkolu im. Krasnala Hałabały w Kobyłce. Burmistrz miejscowości stwierdziła, że większość pracowników placówki została poddana przymusowej kwarantannie. Tyczy się to również małych podopiecznych, którzy przebywali w pobliżu zakażonej nauczycielki. Dyrektorka przedszkola robi wszystko, by jak najsprawniej zorganizować zbliżający się rok szkolny, jednak braki w kadrach są na dzień dzisiejszy tak duże, że uniemożliwiają funkcjonowanie placówki, która jest zamknięta do odwołania.

Coraz więcej dzieci w przedszkolach!/screen Pixabay
Coraz więcej dzieci w przedszkolach!/screen Pixabay

To również może Cię zainteresować: UJMUJĄCO LUDZKIE ZACHOWANIE BRYTYJSKIEGO NASTĘPCY TRONU. KSIĄŻĘ WILLIAM POSTANOWIŁ SPĘDZIĆ NOC NA ULICY

Zobacz także: NIEBYWALE ISTOTNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH POLAKÓW. W JEZIORACH POJAWIŁ SIĘ ZMUTOWANY GATUNEK RAKA