Fundacja ITAKA, która zajmuje się pomocą w odnajdywaniu zaginionych, poinformowała o zaginięciu szesnastoletniej Tamary. Dziewczyna ostatni raz widziana była 7 sierpnia w Ryjewie, gdzie na co dzień mieszka wraz z rodziną.

Zaginioną szesnastoletnią Tamarę Augustyn widziano ostatni raz w województwie pomorskim w miejscowości Ryjewo, które położone jest w okolicach Kwidzyna. Rysopis nastolatki znajduje się na stronie fundacji ITAKA.

Zaginiona szesnastolatka ma 160 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia Tamara miała na sobie białą bluzkę, czarne spodnie oraz sportowe obuwie. Ktokolwiek widział lub wie, gdzie znajduje się nastolatka proszony jest o kontakt z Fundacją lub Policją.

„Ktokolwiek widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 116 000” - apeluje o wsparcie ITAKA.

To też może cię zainteresować: MEN wydał długo oczekiwaną decyzję. Przedstawiono szczegółowe wytyczne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dziennikarka TVP w centrum skandalu. Spore zamieszanie wokół jej osoby. O co poszło