Jak podaje portal "Super Express", Krzysztof Jackowski dotrzymał obietnicy złożonej swoim fanom i częściej dzieli się z nimi swoimi wizjami. W sieci pojawiło się nagranie, w którym jasnowidz z Człuchowa opisał, co czeka Polskę i świat. Jego słowa nie napawają optymizmem.

Krzysztof Jackowski bardziej aktywny

Krzysztof Jackowski ma wielu przeciwników, ale także wielu zwolenników, którzy bacznie śledzą kolejne jego nagrania, w których jasnowidz dzieli się swoimi wizjami, przeczuciami i przemyśleniami dotyczącymi tego, co może się wydarzyć. Ostatnio stał się bardziej aktywny, na co wpłynęły niedawne wydarzenia w Bejrucie, stolicy Libanu.

YouTube

Wówczas jasnowidz ostrzegał, że kończy się czas spokoju. "Drodzy znacie mnie, od kilku lat zapowiadałem coś, co umiejscowiłem na ten rok. Każdy widzi, co się wokół dzieje. Nie jesteśmy w stanie do końca zrozumieć, co się dzieje. Od momentu, kiedy sprawdziła się moja przepowiednia, którą mówiłem na temat brudnej bomby, od tego momentu jest bliski czas do tego, co będzie nas niepokoiło i czego będziemy się obawiać" - mówił wówczas.

W ostatnim nagraniu wrócił do swoich słów sprzed kilku dni. "Dzielenie Polski na strefy, tak jak to teraz robią, dzielenie na kolorowe strefy, dwóch kolorów, świadczy coraz dobitniej o tym, że może być sytuacja prawdopodobna bardzo, iż Polska zgodziła się w ewentualnym konflikcie, na to, że z naszego terytorium.. że nasze terytorium może być użyte do działań wojennych w przyszłości, co sprawia nam bardzo duże niebezpieczeństwo" - powiedział Jackowski teraz.

Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Co sądzicie o wizjach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Bill Gates zaskoczył swoim stanowiskiem w sprawie pandemii. Wszyscy zastanawiają się, skąd wzięła się konkretna data

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dzieci mogą być w niebezpieczeństwie. Minister Marlena Maląg wydała pilny apel do rodziców, czego dotyczy

O tym się mówi: Sanepid poszukuje osób podróżujących autobusem. Jeden z pasażerów miał koronawirusa