Popularna sieć sklepów Lidl co jakiś czas funduje swoim klientom niespodzianki w postaci produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Co jakiś czas w Lidlach pojawiają się m.in. produkty z oferty Wittchen, a także korzystne promocje na produkty, które biją na głowę propozycje innych sieci sklepów.

Tym razem popularna sieć sklepów postanowiła zaskoczyć klientów kolejnym rabatem. Niedawno przeprowadzono badanie, które wykazało, że klienci z aplikacją Lidla mieli szansę na zaoszczędzenie aż 500 zł, które można traktować jako dodatkowe „500 plus”, w ciągu zaledwie kilku miesięcy, teraz z kolei Lidl proponuje prawdziwą rewelację!

Niesamowita akcja w Lidlu

Jak podaje portal Lelum, warto przyjrzeć się najnowszej ofercie sieci sklepów Lidl. Taka oferta może się prędko nie powtórzyć. Chodzi o aż 1000 złotych, które rozdaje dyskont! Jak otrzymać pieniądze?

Lidl/screen Flickr
Lidl/screen Flickr

Wystarczy spełnić jedno wymaganie, by móc dostać tak duże pieniądze. Ta rewolucyjna akcja w sklepach Lidl wzbudziła ogromne emocje. Z akcji mogą skorzystać pracownicy dyskontu!

Cały czas trwa rekrutacja w różnych miastach. Pracę w Lidlu może podjąć niemal każdy, a tam można liczyć na naprawdę atrakcyjne zarobki i benefity. Władze dyskontu potrzebują sprawdzonych osób, dlatego proponują akcję pracownikom, którzy mogą polecić potencjalnych kandydatów.

Dla pracowników, którzy polecą kolejne, rzetelne osoby, przewidziane są dodatkowe premie – mogą dostać 1000 zł w zamian za zatrudnienie kogoś z ich rekomendacji. Zarobki także są niemałe – Lidl dba o personel i proponuje od 3500 do 4350 zł brutto na umowie o pracę na początek, a po dwóch latach – od 3700 do 4600 zł brutto.

Lidl/screen Wikipedia
Lidl/screen Wikipedia

Premia za polecenie nowej osoby wypłacana jest w dwóch transzach – 200 zł to dodatek do pensji po miesiącu od polecenia, kolejne 800 zł pracownik otrzyma po pół roku.

Przypomnij sobie o… JUSTYNA ŻYŁA UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE NA NOWO? KIM JEST MĘŻCZYZNA ZE ZDJĘCIA? JEST KOMENTARZ GŁÓWNEGO ZAINTERESOWANEGO W TEJ SPRAWIE

Jak informował portal Życie: 6 SIERPNIA 2020 ROKU. MINISTERSTWO ZDROWIA PODAŁO NAJNOWSZE DANE O EPIDEMII KORONAWIRUSA W POLSCE. NIE JEST DOBRZE

Portal Życie pisał również o… KINGA DUDA POJAWIŁA SIĘ DZIŚ W SEJMIE, NA UROCZYSTYM ZAPRZYSIĘŻENIU PREZYDENTA.