Jak się okazuje zapadła ostateczna decyzja w sprawie abonamentu telewizyjnego. Jak się okazuje Polacy będą musieli zapłacić więcej niż dotychczas. Nowe stawki obowiązywać będą od stycznia 2021 r. Informacje o podwyżkach zamieściła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Rząd planuje kolejną podwyżkę. Polacy ponownie będą musieli zapłacić więcej. Za co tym razem?

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji poinformowała o zmianach dotyczących Stawek opłat abonamentowych. Instytucja przekazała do informacji publicznej informacje o podwyżkach w poniedziałek 3 sierpnia.

Kary za brak abonamentu idą w tysiące złotych!/screen Pixabay
Kary za brak abonamentu idą w tysiące złotych!/screen Pixabay
Kary za brak abonamentu idą w tysiące złotych!/screen Pixabay

Abonament radiowo-telewizyjny znów drożeje

Jak się okazuje nowy cennik wejdzie w życie wraz ze styczniem 2021 r. Zgodnie informacjami przekazanymi przez Polsat News:"opłata za użytkowanie odbiornika radiowego wzrośnie o 0,50 zł miesięcznie, natomiast za używanie telewizora lub telewizora i radia będzie wyższa o 1,80 zł.".

Zgodnie z nową obowiązującymi cenami już od stycznia 2021 r. Polacy za miesiąc użytkowania odbiornika radiowego zapłacą siedem i pół zło tego, a za telewizor i radio 24,50.

Jak się okazuje są też tacy, którzy mogą liczyć na pewne zniżki. Przewidywane są one między innymi dla osób, które zdecydują się na opłacenie abonamentu z góry na okres więcej niż jednego miesiąca. Co ważne abonamentu nie muszą płacić osoby, które ukończyły siedemdziesiąty piąty rok życia, inwalidzi, emeryci w wieku powyżej 60 lat pobierający świadczenie wyższe niż średnia oraz niektórzy kombatanci wojenni i wojskowi.

Abonament RTV zostanie umorzony? / encrypted-tbn0.gstatic.com/
Abonament RTV zostanie umorzony? / encrypted-tbn0.gstatic.com/

To też może cię zainteresować: Basia Kurdej-Szatan zaprezentowała ciążowe krągłości w sesji okładkowej. Inne gwiazdy są zachwycone, jak komentują jej zdjęcia