Wygląda na to, że czekają nas spore zmiany, i to niekoniecznie dobre. Wszystko dlatego, że przez nadchodzące wydarzenia Polacy mogą mieć spore problemy. Dotknie to wszystkich. O czym mowa?

Otóż okazuje się, że w ostatnim czasie, choć pogoda była dość kapryśna, nie mieliśmy na co narzekać. To, co wydarzy się w najbliższych dniach, będzie momentami wręcz nie do zniesienia. Wszystko przez aurę.

W najbliższych dniach diametralnie zmieni się pogoda

Kolejne dni przyniosą ze sobą zmianę, na którą część Polaków czekała, jednak zdecydowana większość z nas bardzo szybko będzie miała dość i zapragnie, by z powrotem było tak jak dotychczas. Chodzi o pogodę – da nam popalić, a skutki mogą być nieodwracalne i długotrwałe.

Susza. Źródło: tvn24bis.pl
Susza. Źródło: tvn24bis.pl
Susza. Źródło: tvn24bis.pl

Jak podaje portal Lelum, już od 1 sierpnia czeka nas nagły wzrost temperatur na terenie całego kraju. Nie ma co liczyć na deszcz czy chłodniejsze dni – w najbliższym czasie termometry dzień w dzień będą wskazywać około 30 stopni Celsjusza lub więcej, codziennie towarzyszyć nam będzie słońce i upał.

Przez wspomniane upały Polacy muszą liczyć się z tym, że może nadejść susza, a powietrze będzie zdecydowanie gorszej jakości ze względu na brak opadów. To może spowodować trudności w oddychaniu!

Susza. Źródło: onet.pl
Susza. Źródło: onet.pl
Susza. Źródło: onet.pl

W czasie, gdy nad Polską będzie przechodzić fala upałów, trzeba pamiętać o tym, co najważniejsze, czyli regularnym nawadnianiu (wodą, należy zadbać o sporą ilość płynów), stosowaniu kremów z filtrem (najlepiej SPF 30 lub nawet 50) oraz zakrywaniu głowy, a jeśli to możliwe, przeczekaniu najbardziej upalnych godzin w domach. Wszystko to dla własnego bezpieczeństwa.

Przypomnij sobie o… NOWE PRYWATNE ZDJĘCIA MARTY KACZYŃSKIEJ UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. JAK AKTUALNIE WYGLĄDA BRATANICA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

Jak informował portal Życie: CZEGO UNIKAĆ W RESTAURACJACH? TYCH DAŃ Z KARTY LEPIEJ NIE ZAMAWIAĆ, JEDZENIE W LOKALACH GASTRONOMICZNYCH CZĘSTO WIĄŻE SIĘ Z OSZUSTWEM

Portal Życie pisał również o… JERZY STUHR WRÓCIŁ DO DOMU PO UDARZE. JEGO ŻONA ZDRADZA, Z CZYM MA NAJWIĘKSZY PROBLEM