W ostatnim czasie w Polsce sporo mówi się o kolejnych zaginięciach. Najpierw informowano o zaginięciu małego Kacperka (jego ciało zostało odnalezione w wodzie), następnym zaginionym był Vlad Shchur (sprawa nie została wyjaśniona, jednak podobno sam wskoczył do Odry i przypuszcza się, że mógł utonąć), kilkanaście temu głośno zrobiło się o zniknięciu Laury Wawrzynowicz, uczestniczki „Projektu Lady” (rodzina nawiązała z nią kontakt). Następnie informowano o zaginięciu pani Teresy Kuleszy, a także pana Józefa Andryszczaka.

Teraz media nagłośniły kolejny przypadek zaginięcia bez śladu. Osobą, której poszukuje policja i najbliżsi, jest 25-letnia ciężarna Monika.

Monika Hryniewicz. Źródło: radiozet.pl
Monika Hryniewicz. Źródło: radiozet.pl

Ciężarna kobieta zaginęła w tajemniczych okolicznościach

Jak podaje portal Lelum, mowa o 25-letniej Monice Hryniewicz. Kobieta ostatni raz była widziana 28 czerwca, gdy wychodziła z domu. Informowała najbliższych, że idzie na giełdę samochodowo-towarową, która mieści się w Koszalinie między ul. Rolną a Orląt Lwowskich. Niestety, od tego czasu nie udało się nawiązać z nią żadnego kontaktu.

25-latka była już w zaawansowanej ciąży. W momencie zaginięcia była ubrana w niebieską tunikę z rękawami ¾ oraz białym nadrukiem w kształcie motyla, miała na sobie czarne sportowe adidasy z białą podeszwą, zielone legginsy. Nosi okulary korekcyjne z czarnymi oprawkami i białym szkłem.

„Kobieta jest w zaawansowanej ciąży. Ma 172 cm wzrostu, proste, długie do bioder ciemne włosy, niebieskie oczy, małe uszy, prosty nos i pełne uzębienie. Jest szczupłej budowy ciała” – podawała kom. Monika Kosiec.

Monika Hryniewicz. Źródło: gk24.pl
Monika Hryniewicz. Źródło: gk24.pl

Do tej pory nie wiadomo, co stało się z 25-latką. Nie pojawiła się na umówionej wizycie u lekarza. Policja apelowała o pomoc w odnalezieniu kobiety 7 lipca, a teraz, 28 lipca, ponownie prosi się o kontakt każdego, kto może pomóc w tej sprawie.

Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat Moniki, proszone są o zgłoszenie się na policję – na komisariat w Koszalinie lub do najbliższej placówki albo kontakt telefoniczny (pod nr 477 841 543, 477 841 596 albo 112).

Przypomnij sobie o… KATARZYNA DOWBOR POSTANOWIŁA PODAROWAĆ DRUGIE ŻYCIE RODZINIE, KTÓREJ DOM UCIERPIAŁ W POŻARZE. ZROBI WSZYSTKO, ABY DOPIĄĆ SWEGO

Jak informował portal Życie: AGNIESZKA RADWAŃSKA MILE ZASKOCZYŁA FANÓW. POKAZAŁA SWOJEGO NOWO NARODZONEGO SYNKA

Portal Życie pisał również o… MARCIN MROCZEK I JEGO ŻONA PODZIELILI SIĘ Z FANAMI SWOIM SZCZĘŚCIEM. POSYPAŁY SIĘ GRATULACJE