Jak podaje portal "Pikio", Magda Gessler z sukcesem prowadzi kilka restauracji, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Jednak nie wszyscy wychodzą z lokali Gessler zadowoleni, czego dowodem jest wpis jednej z internautek, która stanowczo twierdzi, że już nidgy więcej nie zje w lokalu. Dlaczego?

Restauracje Magdy Gessler

Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje", Magda Gessler z powodzeniem prowadzi kilka własnych restauracji. Cieszą się one dużym powodzeniem u klientów i dobrą renomą. Czasem na możliwość zjedzenia serwowanych w niej potraw trzeba czekać w kolejkach. Okazuje się, że nie wszyscy wychodzą z lokali Magdy Gessler zadowoleni.

Pewna kobieta podzieliła się w Internecie opinią ze swojej wizyty w jednej z restauracji Magdy Gessler. Kobieta poczuła się rozczarowana i oszukana - wszytko przez rachunek za zamówione potrawy. Klientka zapowiedziała stanowczo, że nie zamierza pojawić się w lokalu Magdy Gessler nigdy więcej.

YouTube

Nietypowe zasady w restauracjach Magdy Gessler

Kobieta początkowo była bardzo zadowolona z wizyty w lokalu znanej restauratorki. Rachunek skutecznie jednak zepsół wypad do restauracji. Kiedy kobieta zapoznała się z rachunkiem, okazało się, że wprowadzono nietypową zasadę. Jaką?

Do rachunku kobiety automatycznie został naliczony napiwek. Kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom. Jej zdaniem nie powinno się robić naiwku czymś obligatoryjnym, a decyzja o jego daniu powinna należeć do klienta. Kobieta nie była w stanie zrozumieć dlaczego Magda Gessler zdecydoała się na takie rozwiązanie.

" Informacja o doliczanej opłacie „za serwis” zawsze jest gdzieś na marginesie, małym druczkiem. Nie chcę być skazana na konieczność doszukiwania się jej za każdym razem, gdy wchodzę do nowej knajpy. Spodziewam się takich cen, jakie podane są przy daniach w menu. Jeśli restauratorowi brakuje kasy na wynagrodzenie dla obsługi, niech podniesie ceny potraw o 10% a nie oszukuje klienta. Bo dla mnie to jest zwykłe oszustwo" - czytamy wypowiedz kobiety na forum.

YouTube

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

To też może cię zainteresować: Anna Lewandowska pokazała, że ma dystans do siebie. Opublikowała „niewyjściowe” zdjęcie. Jak wygląda

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Złe wiadomości płyną z Ministerstwa Zdrowia. Pojawiły się nowe ogniska zakażeń koronawirusem w Polsce

O tym się mówi: Jednak nie w całej Polsce ceny za obiad są astronomiczne. Jak się okazuje, można zjeść tanio i dobrze