W ostatnim czasie w Polsce sporo mówi się o kolejnych zaginięciach. Najpierw informowano o zaginięciu małego Kacperka (jego ciało zostało odnalezione w wodzie), następnym zaginionym był Vlad Shchur (sprawa nie została wyjaśniona, jednak podobno sam wskoczył do Odry i przypuszcza się, że mógł utonąć), zaledwie kilka dni temu głośno zrobiło się o zniknięciu Laury Wawrzynowicz, uczestniczki „Projektu Lady” (rodzina nawiązała z nią kontakt).

Następnie ogłoszono także zaginięcie 74-letniej pani Teresy Kuleszy. Sprawa wciąż nie została wyjaśniona, tymczasem w sieci znów huczy o kolejnym podobnym przypadku. Tym razem bez śladu zniknął 89-letni pan Józef.

Policja. Źródło: tko.pl
Policja. Źródło: tko.pl
Policja. Źródło: tko.pl

Mężczyzna zaginął bez śladu. Rodzina błaga o pomoc

Jak podaje portal Pikio, sprawa dotyczy 89-letniego mężczyzny, pana Józefa Andryszczaka. Sprawa jest tym poważniejsza, że pan Józef jest chory.

Senior cierpi na zaniki pamięci, ma również problemy z samodzielnością i może wymagać natychmiastowej opieki medycznej.

Pan Józef Andryszczak wyszedł z domu w Czernichowie 21 lipca rano i ślad po nim zaginął. Mężczyzna wygląda na ok. 90 lat, jest dość niski (165 cm), szczupły.

Zaginiony ma niebieskie oczy. W chwili wyjścia z domu ubrany był w szary zapinany sweter, białą koszulę z długimi rękawami, granatowe klapki, czarne skarpety oraz szare spodnie dresowe.

Znakiem rozpoznawczym pana Józefa są ubytki palców u jednej dłoni.

- Mężczyzna posiada zaniki pamięci oraz ma problemy z samodzielną egzystencją – mówią policjanci, którzy zajmują się całą sprawą.

Zaginiony Józef Andryszczak. Źródło: zywiec.naszemiasto.pl
Zaginiony Józef Andryszczak. Źródło: zywiec.naszemiasto.pl

Bliscy oraz rodzina zaginionego proszą każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje o mężczyźnie, by skontaktował się z komendą policji w Żywcu albo jednostką w swojej okolicy – poszukiwania są pilne.

Przypomnij sobie o… RZECZYWISTOŚĆ ZWERYFIKOWAŁA OBIETNICE RZĄDU? CZĘŚĆ EMERYTÓW MUSI POŻEGNAĆ SIĘ Z OBIECANYMI „CZTERNASTKAMI”

Jak informował portal Życie: ZDJĘCIA DO „PRZYJACIÓŁEK” NIE ZOSTANĄ WZNOWIONE SZYBKO, AŻ OSIEM OSÓB ZARAŻONYCH! WŚRÓD NICH AKTORZY

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: NOCNY POŻAR NA MŁYNISKACH