W ostatnim czasie w Polsce sporo mówi się o kolejnych zaginięciach. Najpierw informowano o zaginięciu małego Kacperka (jego ciało zostało odnalezione w wodzie), następnym zaginionym był Vlad Shchur (sprawa nie została wyjaśniona, jednak podobno sam wskoczył do Odry i przypuszcza się, że mógł utonąć), zaledwie kilka dni temu głośno zrobiło się o zniknięciu Laury Wawrzynowicz, uczestniczki „Projektu Lady” (rodzina nawiązała z nią kontakt).

Teraz w mediach zrobiło się głośno o kolejnym zaginięciu, tym razem dotyczącym osoby starszej. Mowa o 74-letniej seniorce.

Policja. Źródło: fakt.pl
Policja. Źródło: fakt.pl

Zaginęła pani Teresa. Rodzina apeluje o pomoc

Jak podaje portal Pikio, o zaginięciu policja dowiedziała się od syna 74-letniej kobiety. Pani Teresa Kulesza może wymagać pomocy, ponieważ cierpi na zaburzenia równowagi i ma Alzheimera. Nie wiadomo, co się z nią dzieje, a policja apeluje do Polaków, by nie zwlekali ze zgłoszeniem, jeśli tylko będą posiadać jakiekolwiek informacje we wspomnianej sprawie.

Pani Teresy Kuleszy nie widziano już od 14 lipca 2020 roku. Syn kobiety zmartwił się, że jego mama nie pojawiła się w domu na noc, i wtedy zgłosił ten fakt na policję. Seniorka mieszka na osiedlu Stegny na warszawskim Mokotowie.

Prawdopodobnie w momencie zaginięcia miała na sobie brązowe spodnie oraz sweter albo marynarkę i niebieską kurtkę typu softshell. Kobieta miała także bukiet polnych kwiatów.

!! ZAGINĘŁA TERESA KULESZA, LAT 74!! #Warszawa #Mokotów #Polska Pani Teresa ostatni raz widziana była 14 lipca 2020....

Posted by Zaginieni przed laty on Friday, July 17, 2020

Jest drobną i szczupłą osobą, ma 160 cm wzrostu i waży 45 kg. Jak podaje policja, seniorka ma zielone oczy oraz dłuższe siwe włosy, a końcówki pofarbowane na brązowo.

Policja prosi o kontakt z komisariatem na warszawskim Wilanowie pod nr telefonu 22 603 25 03.

Przypomnij sobie o… TEGO ARTYKUŁU LEPIEJ NIE UŻYWAĆ PONOWNIE. EKSPERCI PRZEKONUJĄ, ŻE MOŻE TO BYĆ NIEKORZYSTNE DLA LUDZI

Jak informował portal Życie: JAK ZMIENIŁA SIĘ ODTWÓRCZYNI ROLI JOLI W SERIALU „RANCZO”? OKAZUJE SIĘ, ŻE JEST NIE DO POZNANIA

Portal Życie pisał również o… MINISTERSTWO ZDROWIA OPUBLIKOWAŁO RAPORT NA TEMAT KORONAWIRUSA. JAK WYGLĄDA SYTUACJA W NASZYM KRAJU NA DZIEŃ 20 LIPCA