Jak podaje portal „Viva”, Krzysztof Jackowski budzi skrajne emocje, jednak nie zrażony opiniami przeciwników dzieli się wizjami przyszłości. Na swoim kanale w serwisie YouTube poinformował, czego możemy się spodziewać się w najbliższym czasie. Niebezpiecznie ma zrobić się już wkrótce. Co przewidział jasnowidz z Człuchowa?

Niepokojące wizje Jackowskiego

Krzysztof Jackowski przepowiada zbliżający się konflikt zbrojny. „Uważam i czuję to, że czerwiec i lipiec, te dwa miesiące, będą już wyraźnymi znakami, że robi się bardzo niebezpiecznie na świecie. I myślę, że czerwiec i lipiec, tak czuję, to będzie czas, kiedy to będziemy poważnie zaniepokojeni nie tylko koronawirusem, ale też zaczynającą się wojną na świecie, która się zacznie nagle” – podzielił się swoimi przeczuciami Krzysztof Jackowski.

Dodał, że niespodziewany nalot nastąpi najprawdopodobniej w południowej części Europy, podkreślając, że będzie to miejsce, którego nikt się nie spodziewa. Miejsce to, ma zostać zajęte przez obce siły.

YouTube

Co nas czeka jesienią?

Krzysztof Jackowski wskazał, że po wakacjach nadal przyjdzie nam się mierzyć z pandemią kornawirusa. „Przed nami jesień pandemiczna i obawiam się, że właśnie na jesień zacznie się coś o wiele bardziej poważnego. Nie chcę nikogo straszyć, ale tak to czuję…” – stwierdził złowróżbnie jasnowidz z Człuchowa. Wydarzenia te, mają mieć dalekosiężne skutki.

„Za 3.5 roku Europa będzie mocno zmieniona. Będzie zlepkiem państw, a nie unią. Ale to spowoduje ekonomia” – dodał Jackowski. W Polsce też ma dojść d zmian, choć Krzysztof Jackowski nie kreśli tu jednoznacznej wizji. „To nie musi być stan wyjątkowy, ani wojenny. Choć może to być taki stan” - wskazał Krzysztof Jackowski.

YouTube

Co sądzicie o wizjach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Czy Antychryst już się narodził? Przepowiednia Jeane Dixon zaczyna się spełniać? Co nas czeka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Trudno uwierzyć, jak bardzo zmieniła się Agata Duda od 2015 roku. Pierwsza Dama jest nie do poznania, tak wyglądała 5 lat temu

O tym się mówi: Przyszłe pierwsze damy. Jak prezentowały się podczas wieczoru wyborczego żony kandydatów na prezydenta