Tylko dziś do północy, każdy kto chce oddać głos w wyborach prezydenckich poza miejscem swojego zamieszkania ma szansę na dopisanie się do listy wyborców!

Bardzo ważna informacja

Już w niedziele w naszym kraju będą miały miejsce wybory prezydenckie. Jak się okazuje tylko do północy można dopisać się do spisu wyborców jeśli, z różnych przyczyn chcemy głosować poza miejscem swojego zameldowania.

Przy okazji każdych wyborów z takiej możliwości korzystają między innymi studenci, osoby które pracują poza miejscem zameldowania, a także osoby które odbywają podróże służbowe czy też po prostu podróżują po kraju.

Jeśli chcesz wziąć udział w wyborach prezydenckich jeszcze dziś do końca dnia masz czas, aby dopełnić wszystkich formalności z tym związanych.

W jaki sposób mogę dopisać się do spisu wyborców?

Jak informuje portal Pikio.pl nie trzeba ruszać się nawet z domu, aby zmienić miejsce, w którym chcemy oddać głos na naszego kandydata na prezydenta Polski. Wystarczy posiadać tylko profil zaufany. Wszystkie formalności jakich należy dokonać w tym celu zajmą mniej niż 5 minut! Jest to banalnie proste!

Dopisać się do listy wyborców poza miejscem naszego zameldowania możemy za pośrednictwem strony: https://www.gov.pl/web/gov/zloz-wniosek-o-dopisanie-do-spisu-wyborcow

Pamiętajmy, że wzięcie udziały w wyborach jest naszym obywatelskim obowiązkiem. Powinniśmy zapoznać się z programami wyborczymi kandydatów i oddać głos na osobę, która najbardziej odpowiada nam pod względem przedstawianych przez nią poglądów oraz obietnic wyborczych.

Jak informował portal „Życie”: ZASKAKUJĄCO DUŻY WZROST CEN W POLSKICH MIASTACH TURYSTYCZNYCH. POLACY NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ, SĄ NIEBYWALE OBURZENI

Przypomnij sobie: POLSKIE WŁADZE WYCIĄGAJĄ RĘKĘ DO DZIECI. CZĘŚĆ Z NICH BĘDZIE MOGŁA LICZYĆ NA 1000 ZŁOTYCH ZAPOMOGI, KTO JĄ DOSTANIE, KOMU PRZYSŁUGUJE

Portal „Życie” pisał również: TO JUŻ OFICJALNE. TRZY KOLEJNE OBOSTRZENIA ZOSTANĄ ZNIESIONE LADA MOMENT. OFICJALNY KOMUNIKAT PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO W TEJ SPRAWIE