Stacja Polsat postanowiła zwolnić z pracy jednego z najważniejszych komentatorów sportowych i to po dwóch dekadach owocnej współpracy. O kulisach usunięcia z redakcji sportowej Mateusz Borek opowiedział w ostatnim wystąpieniu w sobotnim programie na Kanale Sportowym.

Okazuje się, że stacja Polsat 21 kwietnia przekazała Mateuszowi Borkowi list polecony z wypowiedzeniem umowy o pracę. Komentator sportowy został usunięty z redakcji sportowej po 21 latach pracy. Fani nie mogą uwierzyć, że nie zobaczą już swojego ulubieńca na antenie stacji Polsat.

Jak informuje Wirtualna Polska, cytowana przez portal Pikio.pl, Mateusz Borek otrzymał wypowiedzenie ze wsteczną datą!

Zaskakujące zwolnienie Mateusza Borka z redakcji Polsatu. Dziennikarz sportowy komentuje kulisy zwolnienia

Okazuje się, że Mateusz Borek otrzymał wypowiedzenie z pracy datowane na 29 lutego!

- Potwierdziłem, że podpisuję się pod tym zwolnieniem z pracy, natomiast generalnie mam troszeczkę inną optykę na sposób zwolnienia – tłumaczył na Kanale Sportowym komentator Mateusz Borek.

Jednak Borek przekonuje, że mimo rozstanie Polsat zawsze będzie darzył wielkim sentymentem i uczuciem, gdyż tu spędził najlepsze lata jako dziennikarz sportowy. Jego zdaniem, na zwolnienie mogło mieć wpływ jego zaangażowanie właśnie w Kanał Sportowy. Dziennikarz prowadzi go od niedawna wraz z Michałem Polem, Krzysztofem Stanowskim i Tomaszem Smokowskim.

Jednak fani dziennikarza będą za nim tęsknić, gdyż wkład w Mateusza Borka w redakcję sportową jest ogromny.

źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… KATARZYNA DOWBOR: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE O STANIE JEJ ZDROWIA. DZIENNIKARKA CIERPI NA NIEULECZALNĄ CHOROBĘ

Jak informował portal Życie: POLSCY EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ NIETYPOWE OBJAWY KORONAWIRUSA. ICH BADANIA ZNALAZŁY UZNANIE WŚRÓD ŚWIATOWYCH UCZONYCH

Portal Życie pisał również o… WAŻNE INFORMACJE DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z TELEWIZJI NAZIEMNEJ. BĘDĄ WIELKIE ZMIANY