Aleksander Kwaśniewski może być dla wielu wzorem idealnego męża. Były prezydent Polski dba o swoją ukochaną żonę i spędza z nią każdą wolną chwilę.

Okazuje się jednak, że przez lata zapominał o jednej, bardzo istotnej rzeczy. Jak sam zdradził, nigdy nie pomagał swojej żonie, Jolancie Kwaśniewskiej, w domowych porządkach. Kobieta musiała robić to sama.

Aleksander Kwaśniewski pomaga swojej żonie w domowych porządkach

W czasie kwarantanny Aleksander Kwaśniewski uświadomił sobie, że domowe porządki zabierają mnóstwo czasu. Dlatego mężczyzna postanowił, że pomoże swojej ukochanej.

Gdy wszystkie prace domowe spoczywają tylko na jednej stronie, czyli najczęściej na kobiecie, to musi doprowadzać do konfliktów. Nie wyobrażam sobie, żeby w czasie tak długiej kwarantanny małżonkowie nie pomagali sobie w sprzątaniu, w praniu, w gotowaniu, w tych wszystkich obowiązkach, które zajmują przecież mnóstwo czasu

- wyznał Aleksander Kwaśniewski dla Faktu.

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy. Źródło: fakt.pl
Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy. Źródło: fakt.pl
Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy. Źródło: fakt.pl

Ponadto były prezydent Polski zdradził, że w ostatnim czasie poznał swoją żonę na nowo. Kwarantanna tylko wzmocniła ich uczucie i mogli spędzić ze sobą dużo czasu.

Jak były prezydent i jego żona zmieniali się na przestrzeni lat?

Kwaśniewscy pobrali się, kiedy byli jeszcze młodzi. Były prezydent miał wtedy 26 lat, a jego żona - 25. Ślub cywilny odbył się w listopadzie 1979 roku.

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy. Źródło: lelum.pl
Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy. Źródło: lelum.pl
Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy. Źródło: lelum.pl

Przez cały okres kariery politycznej Aleksandra Kwaśniewskiego towarzyszyła mu ukochana żona.

Wspólnie wychowali córkę - Aleksandrę Kwaśniewską, która obecnie ma już 38 lat. W 1995 roku, kiedy rozpoczęła się prezydentura Aleksandra Kwaśniewskiego jej życie obróciło się o 180 stopni.

Kwaśniewscy. Źródło: fakt.pl
Kwaśniewscy. Źródło: fakt.pl
Kwaśniewscy. Źródło: fakt.pl

Pod koniec drugiej kadencji prezydenckiej w 2005 roku, Kwaśniewcy zdecydowali się na ślub kościelny w kaplicy pałacowej. Ceremonię poprowadził ksiądz prałat pułkownik Jan Domian.

Były prezydent i jego małżonka do dziś uchodzą za dobraną parę.

Zobacz także: JAKIE WAKACYJNE CZYNNOŚCI MOŻEMY PODEJMOWAĆ, ABY NIE BYĆ ZAGROŻONYMI ZAKAŻENIEM KORONAWIRUSEM? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRALI EKSPERCI

Może zainteresuje Cię to: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: MINISTER ANDRUSZKIEWICZ STARA SIĘ O DZIECKO. CZY POLITYK ZAMIERZA POBIERAĆ ŚWIADCZENIE 500 PLUS