Sprawą Kacperka żyją media i zdecydowana część Polaków już od dobrych kilku dni. Był to bardzo trudny przypadek – 3,5-letni chłopiec zniknął nagle i długo nie było wiadomo, co mogło się wydarzyć, a śledczy jedynie mnożyli hipotezy.

W akcję poszukiwawczą zaangażowane były nie tylko służby mundurowe i okoliczni mieszkańcy, ale także m.in. detektyw Krzysztof Rutkowski z małżonką, a nawet jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Nad sprawą pochyliły się dziesiątki osób, które nie ukrywały, że im dłużej trwają poszukiwania, tym mniejsze były szanse, że Kacperka uda się odnaleźć żywego.

Sprawdził się najczarniejszy scenariusz

Do poszukiwań włączyły się setki policjantów, psy tropiące oraz nowoczesny sprzęt, a także mieszkańcy i bliscy 3,5-latka. Kacperek zniknął jak kamień w wodę. Służby były jednak przekonane, że chłopiec najprawdopodobniej wpadł do rzeki.

Poszukiwanie Kacperka. Screen: Fakt
Poszukiwanie Kacperka. Screen: Fakt
Poszukiwanie Kacperka. Screen: Fakt

Niestety dzisiaj ten scenariusz się potwierdził. Najnowsze informacje w sprawie 3,5-letniego Kacperka zasmuciły każdego, kto liczył na szczęśliwe zakończenie poszukiwań.

Krzysztof Rutkowski poinformował na Facebooku, że odnaleziono ciało kilkuletniego chłopca, a Powiatowa Komenda Policji w Bolesławcu potwierdziła, że ciało należy do 3,5 letniego Kacperka.

Jak wynika z informacji podanych przez portal pikio.pl, ciało dziecka zostało znalezione przez płetwonurka z Żar, zaledwie kilkaset metrów od działek. Matka chłopca w przejmujących słowach zwróciła się do mężczyzny, który odnalazł ciało jej syna.

To on skończył moje cierpienie. Chcę mu podziękować

- powiedziała zrozpaczona.

Eksperci wykonają teraz sekcję zwłok, aby dowiedzieć się czy 3,5-letni Kacperek rzeczywiście niefortunnie utopił się w rzece.

Potwierdził się najgorszy scenariusz w sprawie 3,5-letniego Kacperka, źródło: Fakt
Potwierdził się najgorszy scenariusz w sprawie 3,5-letniego Kacperka, źródło: Fakt
Potwierdził się najgorszy scenariusz w sprawie 3,5-letniego Kacperka, źródło: Fakt

Polecamy również: PODCZAS ZABAWY Z SZUKANIEM CZEKOLADOWYCH JAJEK DOKONALI PEWNEGO ODKRYCIA. TO RAZ NA ZAWSZE ODMIENIŁO ICH ŻYCIE

Przypomnij sobie o… KATARZYNA KOWALSKA PO RAZ KOLEJNY MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ FANÓW. W OBRONIE WOKALISTKI STANĘLI POLSCY ARTYŚCI

Portal Życie pisał również o… KATARZYNA DOWBOR JAK ZA DOTKNIĘCIEM CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI ODMIENIŁA ICH ŻYCIE. DOM PANI ANETY JEST TERAZ NIESAMOWITY