Wygląda na to, że wszyscy użytkownicy dróg, którzy posiadają prawo jazdy, muszą naprawdę uważać – już niebawem zostaną wprowadzone dyskusyjne przepisy.

Już niebawem każdy kierowca będzie musiał uważać na nowe przepisy. Jak na razie projekt nie zapowiada się zbyt obiecująco.

O tym musi wiedzieć każdy kierowca. Zmiana zasad parkowania

Z dniem 4 maja w życie wchodzi nowe prawo. Dotyczyć ono będzie każdego, kto będzie chciał wybrać się do centrum handlowego. Nowe przepisy dla parkujących mają związek z pandemią.

Prawo jazdy. screen: autowprost.pl
Prawo jazdy. screen: autowprost.pl
Prawo jazdy. screen: autowprost.pl

Weszliśmy w kolejny etap znoszenia obostrzeń

już od 6 maja te żłobki i przedszkola, w których organy założycielskie wyrażą zgodę, zostaną otwarte. To jeszcze nie wszystko – każdy, kto nie będzie mógł skorzystać z przedszkola ani żłobka, może liczyć na zasiłek opiekuńczy.

Kolejnym udogodnieniem dla Polaków będzie fakt, że już od 4 maja miejsca noclegowe i hotele staną się znów otwarte dla turystów. Tego samego dnia otwarte zostaną również galerie handlowe, sklepy budowlane oraz meblowe – z zastrzeżeniem, że może w nich przebywać maksymalnie 1 klient na 15 m2.

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy wracają do zdrowia – od 4 maja wznowione będą zabiegi rehabilitacyjne. Ponadto niektóre instytucje kultury, np. muzea i galerie sztuki, zostaną otwarte, jeśli ich założyciele wyrażą na to zgodę.

Galeria handlowa. Źródło: eska.pl
Galeria handlowa. Źródło: eska.pl
Galeria handlowa. Źródło: eska.pl

Nowe zasady parkowania

Z informacjami podanymi przez portal Autokult, każdy kto udaje się do centrum handlowego będzie musiał przestrzegać pewnego przepisu. Dotyczy on poruszania się po tamtejszych parkingach. Jak się okazuje zgodnie z nowymi ustaleniami na parkingu panuje zasada parkowania co drugie miejsce. Oznacza to, że między samochodami musi pozostać jedno miejsce wolne. Jak myślicie sprawdzi się?

Przypomnij sobie o… DAGMARA KAŹMIERSKA ZALICZYŁA SPORĄ WPADKĘ. WYGADAŁA JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH SEKRETÓW, CO NA TO JEJ PRZYJACIÓŁKA EDZIA