Od kilku dni cała Polska żyje sprawą zaginionego 3,5-letniego chłopca, Kacperka Błażejowskiego. Śledczy badają szczegóły sprawy, a media z zainteresowaniem przyglądają się ich kolejnym poczynaniom.

Kacperek zaginął 27 kwietnia. Tego feralnego wczesnego wieczoru był wraz ze swoim tatą oraz jego znajomym na działce w pobliżu rzeki Kwisy, bawił się na swoim rowerku biegowym.

Mężczyźni porządkowali działkę i spożywali alkohol, w tym czasie chłopiec zajmował się swoją zabawą. Wystarczyła chwila nieuwagi, by mały Kacperek zniknął z oczu swojego taty i zaginął – od tej pory nie widziano 3,5-letniego chłopca.

Czy Krzysztof Rutkowski pomoże w poszukiwaniach Kacperka?
Czy Krzysztof Rutkowski pomoże w poszukiwaniach Kacperka?
Czy Krzysztof Rutkowski pomoże w poszukiwaniach Kacperka?

Przeszukano już Kwisę, a także 500 hektarów okolicznych terenów, jednak wciąż nie ma śladu po chłopcu.

Czy Krzysztof Rutkowski zaangażuje się w tę sprawę?

Słynny Krzysztof Rutkowski bardzo często pomaga bliskim zaginionych w tajemniczych okolicznościach, szczególnie w przypadku bardzo medialnych spraw, a ta z pewnością taka jest. Zagadkowe zniknięcie chłopca musiało zaintrygować samego detektywa, gdyż udzielił komentarza w tej sprawie.

- Dzwonili do mnie przyjaciele rodziny Kacperka. Poprosili o pomoc, bo są zdesperowani. Zgodziłem się, ale zaznaczyłem, że musi do mnie zadzwonić ktoś z rodziny malucha. Włączę się do akcji za darmo, nikt nie będzie mi musiał nic płacić – skomentował Krzysztof Rutkowski.

Zaginął Kacperek Błażejowski. Źródło: fakt.pl
Zaginął Kacperek Błażejowski. Źródło: fakt.pl
Zaginął Kacperek Błażejowski. Źródło: fakt.pl

Sprawą zajmuje się już także najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski. Ze względu na medialny charakter całej akcji z pewnością będziemy informowani o dalszych postępach poszukiwań.

Krzysztof Rutkowski czasami potrafi zauważyć to, czego nie widział nikt wcześniej – tak było w sprawie małej Madzi, którą żyła Polska przed kilkoma laty. Teraz detektyw bez licencji nie ukrywa, że ma swoje domysły.

- Nie mogę teraz zdradzić szczegółów, ale mam swoje przypuszczenia na temat tego, co się stało – mówił wymijająco.

Czekamy na rozwój wydarzeń.

Przypomnij sobie o… CZY W ŻYCIU KUBY WOJEWÓDZKIEGO POJAWIŁA SIĘ KOLEJNA KOBIETA, KTÓRA ZAWRÓCIŁA MU W GŁOWIE? KRÓL TVN OPUBLIKOWAŁ TAJEMNICZE ZDJĘCIE

Jak informował portal Życie: OCALONE Z AUSTRALIJSKICH POŻARÓW KOALE WRACAJĄ DO SWOICH DOMÓW. SPECJALIŚCI WYMYŚLILI, JAK KONTROLOWAĆ, CZY PORADZĄ SOBIE Z POWROTEM NA WOLNOŚCI

Portal Życie pisał również o… JAK SKUTECZNIE UNIKAĆ KLESZCZY I CO ZROBIĆ, GDY DOJDZIE DO UKĄSZENIA? PORADY, KTÓRE MOGĄ NAM URATOWAĆ ŻYCIE