Rodzina Emila Karewicza podjęła decyzję o tym, że pogrzeb legendarnego polskiego aktora będzie skromną i rodzinną uroczystością. Mężczyzna odszedł z tego świata 18 marca 2020 r., miał wówczas 97 lat. Na łamach „Gazety Wyborczej” ukazały się niezwykle wzruszające słowa pożegnalne, które skierowały do swojego ojca dzieci aktora.

- Kochany Tato, zniknąłeś nam z oczu na wieczne sny, tak ani uwierzyć, ani się pogodzić. Wiele od życia nie chciałeś, często się uśmiechałeś, wiele ról zagrałeś. Tak naprawdę nie odszedłeś. Każde z nas jest dumne, bo ma w sobie cząstkę Ciebie. Dziękujemy, bardzo za Tobą tęsknimy

– czytamy w nekrologu opublikowanym w "Gazecie Wyborczej".

Emila Karewicza bliscy pożegnają w kameralnym gronie

Legendarny Polski aktor zmarł rano 18 marca 2020 roku. Mężczyzna dożył sędziwego wieku, miał 97 lat. Wiadomość o śmierci aktora przekazała telewizja Polsat. Następnie informacje o tym, że Emila Karewicza nie ma wśród nas potwierdził Związek Artystów Scen Polskich. Zgodnie z tym, co przekazała mediom rodzina zmarłego, śmierć aktora była nagłym przypadkiem. Informacja o jego odejściu okazała się wstrząsem nie tylko dla bliskich, ale także dla fanów aktora.

Data pogrzebu aktora nie jest znana

Rodzina aktora podjęła bardzo ciężką decyzję. Wszystko za sprawą koronawirusa, to właśnie z jego powodu rodzinę aktora zdecydowała się na kameralny pogrzeb. Nie jest znana data pochówku Emila Karewicza. Prawdopodobnie ciało aktora zostanie złożone Marysinie Wawerskim w grobie, w którym spoczywa jego żona Teresa, która zmarła w 2012 roku.

Przypomnij sobie o… MIÓD, CZYLI PŁYNNE ZŁOTO. JAK GO KUPOWAĆ I JAK SPRAWDZIĆ, CZY JEST PRAWDZIWY

Jak informował portal Życie: SPRAWDZONE TANIE SPOSOBY NA CZYSZCZENIE DOMU. NIE MUSISZ SIĘGAĆ PO ŚRODKI CHEMICZNE, WYSTARCZY SIĘGNĄĆ DO SZAFEK

Portal Życie pisał również o… KAROLINA SZOSTAK ŻYJE W PRAWDZIWYM LUKSUSIE. JAK WYGLĄDA WNĘTRZE JEJ DOMU