W Polsce powoli zaczyna się kampania prezydencka. Wybory odbędą się w maju lub czerwcu. Urzędujący prezydent postanowił dać sobie chwilę odpoczynku.

Nie od dziś wiadomo, że jest zapalonym narciarzem. I gdy tylko pozwalają mu na to obowiązki, wyjeżdża w góry i szusuje na stoku.

Tak tez było w ten weekend w Zakopanem. Duda został przyłapany na Polanie Szymoszkowej. Ależ musiało być zdziwienie z strony pozostałych narciarzy, kiedy tuż obok przemykał koło nich obecny prezydent.

Wizyta Dudy w Zakopanem miała też inne znaczenie. Prezydent był gościem honorowym zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Przypomnijmy, że w sobotę nasza kadra zaprezentowała średnią formę w zawodach drużynowych. Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce.

Na szczęście w niedzielę podium było nasze. I to dosłownie. Znakomitą formą popisali się Kamil Stoch i Dawid Kubacki.

I mimo, że to Kubacki po pierwszej serii prowadził ze spora przewagą, ostatecznie triumfował Stoch. A Kubacki zajął trzecie miejsce.

Polaków przedzielił Stefan Kraft, który po pierwszej serii był na czwartym miejscu. Austriak zadziwił publiczność podczas ceremonii, kiedy do mikrofonu powiedział po polsku „Dziękuję Zakopane!”.

Trzeba przyznać, że weekend w skokach w Zakopanem rzeczywiście jest magiczny. Skoczkowie ze wszystkich krajów zgodnie przyznają, że mamy najlepszą publiczność. Brawo!

Na portalu "Życie" dowiesz się również... PREZYDENT DUDA ZWOŁAŁ TAJNĄ NARADĘ W PAŁACU PREZYDENCKIM. CHODZI O WYPOWIEDŹ PUTINA

Warto sobie przypomnieć... WYCIEKŁA PRYWATNA ROZMOWA ANDRZEJA DUDY. PREZYDENT NIE WIEDZIAŁ, ŻE JEST NAGRYWANY

Portal "Życie" informował także o... ZA TO WYKROCZENIE ZAPŁACISZ 5200 ZŁOTYCH MANDATU. OD 1 STYCZNIA KIEROWCY MOGĄ SPODZIEWAĆ SIĘ WYŻSZYCH KAR