Koszty utrzymania, w tym także żywności, regularnie wzrastają. W ostatnim czasie mocno podrożało m.in. mięso wieprzowe, pieczywo czy świeże owoce i warzywa. Właśnie dlatego warto szukać korzystnych promocji i wtedy zaopatrywać się w produkty spożywcze, których potrzebujemy.

Akcja promocyjna w Biedronce

Lidl oraz Biedronka to jedne z najpopularniejszych polskich sklepów. Władze sieci dobrze zdają sobie z tego sprawę i co kilka dni przygotowują atrakcyjne oferty dla swoich klientów. Czego tym razem mogą się spodziewać konsumenci?

Biedronka w swoich propozycjach ma sporo cenowych hitów. Za wszystkie rodzaje mięsa z kurczaka zapłacimy co najmniej o 20% mniej niż zwykle. Świeżą ćwiartkę z kurczaka znajdziemy w cenie 2,75 zł/kg, zaś filet z piersi kurczaka Mega paka za jedyne 9,99 zł/kg. By skorzystać z promocji, należy mieć kartę Moja Biedronka.

Równie dobre są oferty na mięso mielone z wołowiny oraz łopatki wieprzowej, opakowania 500 g kosztują 6,49 za sztukę. Tanio można kupić również np. parówki z szynki od Krakusa, jedynie 3,49 zł za 200 g.

Do niedzieli, 26 stycznia, posiadacze karty Moja Biedronka mogą zakupić 3 opakowania żółtych serów w plastrach i zapłacić za 2. Ponadto za pomarańcze zapłacą jedynie 2,49 zł za 1 kg.

Znajdą się także oferty dla amatorów słonych przekąsek – w niskich cenach kupimy chipsy i paluszki.

Promocje w Lidlu

Lidl nie pozostaje w tyle – również proponuje produkty w atrakcyjnych cenach. I tak kurczak biesiadny kosztuje jedynie 8,39 zł/kg z aplikacją. Taniej wyniesie nas zakup mielonego mięsa wieprzowego, o ile kupimy 3 sztuki – wtedy za 400-gramowe opakowanie zapłacimy 3,75 zł.

Mięso wołowe na rosół będzie nas kosztować jedyne 12,90 zł/kg. Warto zaopatrzyć się także w parówki, których cena to 3,29 zł za 250 g. Można dorwać również wędzoną ćwiartkę z kurczaka, za którą trzeba będzie zapłacić 7,49 zł/kg.

Warto spojrzeć także na ceny serów – cheddar będzie kosztował 7,99 zł za 250 g, zaś osoby z kartą Lidl Plus mogą kupić 500 g sera żółtego w plastrach za jedyne 6,99. Tańszy będzie twaróg półtłusty klinek. Popularny produkt jest objęty promocją przy kupnie 2 opakowań, będzie wtedy kosztować jedynie 2,09 zł za sztukę.

Lidl proponuje swoim klientom tanie banany – tylko 3,99 zł za kilogram. Warto zrobić także zapas ziemniaków, za 5-kilogramowy worek zapłacimy jedynie 5,99 zł.

Inne ciekawe promocje w Lidlu to oferta na Ptysiaki (200 g za 3,99), a także bezpośrednio tłoczone soki marchwiowe w butelkach o różnych pojemnościach.

Przypomnij sobie o… EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSE NA DODATKOWE PIENIĄDZE. PROJEKT TRAFIŁ JUŻ DO SEJMU. JEST ZNACZNIE LEPSZY NIŻ "TRZYNASTKI"

Jak informował portal Życie: WSZYSCY CZEKAJĄ NA WYNIK WOŚP Z TEGO ROKU. CZY PADNIE REKORD? KWOTY ZEBRANE DOTYCHCZAS SĄ KOSMICZNE

Portal Życie pisał również o… OSTATNIE SŁOWA PAPIEŻA FRANCISZKA ZADZIWIŁY WIERNYCH. CZY NA NASZYCH OCZACH SPEŁNIA SIĘ PRZEPOWIEDNIA ŚW. MALACHIASZA