Polska długo czekała na tę decyzję. W końcu jednak miłośnicy mody mają się z czego cieszyć. Już wiosną 2020 roku w Polsce zostanie otwarty pierwszy sklep odzieżowy sieci Primark. Irlandzka sieć uruchomiła już także oficjalną, polską stronę internetową.

Na oficjalnej witrynie sklepu można znaleźć potwierdzenie tych informacji. Przedstawiciele sieci oprócz daty premiery pierwszego dyskontu podali również jego lokalizację. Nie jest nispodzianką, iż pierwszy, polski Primark pojawi się w Warszawie.

"Słyszeliście już? Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce! Tak jest, pogłoski się potwierdziły - wiosną 2020 roku otwieramy w Warszawie nowy sklep. Przygotuj się i zacznij planować zakupową listę życzeń. Już nie możemy się doczekać naszego spotkania w Polsce."

Gdzie dokładnie zostanie otwarty Primark?

Spekulacje na temat pojawienia się sklepu w naszym kraju trwały już od 2018 roku. Zastanawiano się, kiedy i gdzie mógłby powstać pierwszy Primark. Padały różne propozycje miast, jednak ostatecznie zdecydowano się na stolicę.

Pierwszy, polski Primark zostanie otwarty w galerii Młociny w Warszawie. Adres centrum handlowego to: Galeria Młociny, Zgrupowania AK, „Kampinos” 15, 01‐943 Warszawa.

Na stronie internetowej można znaleźć mapę potwierdzającą te informacje, iż to właśnie w tym miejscu zadebiutuje sieć.

Jak podaje "Next.gazeta.pl" Primark ma zatrudnić w Polsce ponad 250 osób. Z kolei rekrutację do pracy rozpoczęto już na jesień 2019 roku.

Primark - czyli kilka słów o irlandzkiej sieci

Primark jest irlandzką siecią odzieżową oferującą ubrania i akcesoria o stosunkowo wysokiej jakości do niskiej ceny. Sklep ten jest bardzo populany za granicą, a jego ubrania sa jednymi z najczęściej sprzedawanych w galeriach.

Obecnie na świecie funkcjonują 373 sklepy tej marki. Sieć zyskała popularność w Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Portugalii, Belgii, Austrii, Holandii, Niemczech, Francji oraz Słowenii.

Teraz przyszedł czas na Polskę. Przedstawiciele sieci planują, iż w 2020 roku łacznie powstanie 19 nowych placówek handlowych na całym świecie. Jedną z nich jest właśnie Primark w naszej stolicy.

Co oferuje Primark?

Primark jak na sieć odzieżową przystało oferuje dla klientów szeroką gamę ubrań. Od kolekcji damskich po męskie. Można znaleźć tu także ubrania dla dzieci.

Oprócz tego sieć sprzedaje liczne akcesoria, od biżuterii po torebki, plecaki i portfele. Dostępne są także różne dekoracje do domów. W Primarku można również zakupić oryginalne kosmetyki, które często promowane są przez znane influencerki.

Wszystkie te produkty można kupić w przystępnej cenie. Nic dziwnego, iż pierwszy sklep tej sieci w naszym kraju był tak długo wyczekiwany.

Przypomnij sobie o: LIDL WYSTOSOWAŁ KOMUNIKAT DO KLIENTÓW. PROSZĄ O PILNY ZWROT PRODUKTU, MOŻE BYĆ GROŹNY DLA ZDROWIA

Jak informował portal "Życie": CZY URZĘDY SKARBOWE ZNIKNĄ Z MAPY POLSKI? SZYKUJĄ SIE OGROMNE ZMIANY DLA OBYWATELI

Portal "Życie" pisał również: W POLSCE ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNY SPIS POWSZECHNY. TRZEBA WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ, INACZEJ DOSTANIESZ KARĘ