Wiele osób żyje już informacjami o zbliżających się wyborach prezydenckich. Kandydaci są mocno obserwowani przez opinię publiczną oraz media, a ich wypowiedzi szeroko komentowane oraz analizowane.

Robert Biedroń jest jednym z kandydatów w walce o fotel prezydencki. Polityk już od 18 lat jest w stałym związku z Krzysztofem Śmiszkiem, który daje mu bardzo wiele wsparcia.

- Robert potrafi walczyć, jest otwarty, z przytupem wygrał w wybory w Słupsku, dostał się do Parlamentu Europejskiego i doprowadził do tego, że lewica znów jest w Sejmie – opowiadał Krzysztof Śmiszek, poseł Lewicy, w wywiadzie dla „Super Expressu”. Polityk wierzy, że Robert Biedroń ma ogromne szanse w zbliżających się wyborach.

- Mój mąż zmierzy się z Dudą w drugiej turze – mówi Śmiszek o swoim partnerze.

Według sondażu poparcia, który zleciła Lewica, Robert Biedroń otrzyma ok. 12% osób. Wyprzedzają go Małgorzata Kidawa-Błońska (23%) oraz Andrzej Duda (45%).

19 stycznia odbędzie się wspólna konwencja partii, które tworzą Lewicę. Włodzimierz Czarzasty poinformował już, że Robert Biedroń będzie starał się o fotel prezydencki z ramienia partii Nowa Lewica, powstałej w wyniku połączenia SLD oraz Wiosny. Zapowiedział również, że w partii będzie dwóch przewodniczących.

Całkiem niedawno Krzysztof Śmiszek stworzył hasztag #Śmiszek2020, co dało do myślenia obserwatorom polityka – gdy poinformował, że będzie zajęty co najmniej do maja, ludzie zaczęli zastanawiać się, czy będzie kandydować w wyborach prezydenckich.

Później ujawnił jednak, że będzie „jedną z osób ze ścisłego sztabu kandydata”, a jego wpis miał na celu poinformowanie, że będzie miał naprawdę wiele pracy.

Fanów, którzy zastanawiali się, czy panowie wzięli ślub, uspokajamy - tak, jak zapowiadali już kiedyś, nie zamierzają legalizować swojego związku za granicą. Marzą o tym, by móc zrobić to w Polsce.

Życzymy wszystkim, by mieli w swoich partnerach tak ogromne wsparcie, jakie daje Krzysztof Śmiszek Robertowi Biedroniowi!

Przypomnij sobie o… WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? „KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE”

Jak informował portal Życie: TEGO JESZCZE NIE BYŁO. JAROSŁAW KACZYŃSKI DOSTAŁ WŁASNY SAMOLOT. JAK WYGLĄDA W ŚRODKU

Portal Życie pisał również o… DZIECKO SPACERUJĄCE PO KRAWĘDZI ŚCIANY NA 5 PIĘTRZE. OD TEGO NAGRANIA WŁOS JEŻY SIĘ NA GŁOWIE