Mogłoby się wydawać, że były prezydent wraz z małżonką bogato spędzą ostatnie chwile starego roku. Ci jednak postawili na zaszycie się w kompletniej dziczy. Spędzili ten czas w „Ruskiej Budzie”. Podczas świętowania Komorowski chętnie korzystał z używek, przyłapano go na papierosie. Do tego musiał nieźle się napocić, a dokładniej – porąbać drewno.

Mieszkanie na odludziu posiada wiele pozytywów. Nie ma ustalonych zasad odnośnie stroju, więc wygodniejszym ubraniem można zastąpić garnitur – w tym przypadku polityk założył dżinsy. Jednak wady takiego miejsca również istnieją, Komorowski bowiem sam musiał zadbać o ciepło swoje i swojej żony. Traktując to jako trening, zabrał się rąbanie drzewa. Został jednak również przyłapany na czynności nieco mniej ambitnej, gdyż zrobiono mu zdjęcie gdy ten miał akurat przerwę na… papierosa!

Reszta polityków również pochwaliła się w Internecie tym, jak świętowali ten czas. Para prezydencka, która przebywa obecnie na urlopie, składała życzenia noworoczne na Twitterze:

Drodzy TT-owicze! Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Niech 2020 rok przyniesie Wam wiele dobrych dni i szczęśliwych chwil! A dziś, przede wszystkim dobrej zabawy! Gorąco pozdrawiamy!”.

Premier również wybrał świętowanie z najbliższymi. Mateusz Morawiecki (47 l.) spędził z żoną sylwestrową noc:

„Na pewno będzie lampka wina, smaczny posiłek, nie zabraknie muzyki, wspólny taniec. Mam ochotę zrobić ognisko, zaśpiewać kilka piosenek, opowiedzieć dzieciom trochę o Polsce” – mówił faktowi tuż przed sylwestrem.

Złożyli oni również życzenia na Facebooku:

Kochani, razem z moją kochaną Iwoną życzymy Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! Jak widzicie, świętujemy, ale także sporo rozmawiamy. Jesteśmy przekonani, że Polacy dokonali w 2019 roku wielu świetnych wyborów, i że 2020 rok będzie dla naszego kraju naprawdę wspaniały. A Wy jak myślicie?”.

Portal Zycie pisał również o… PRACOWNICY BĘDĄMOGLI WZIĄĆ NAWET PÓŁ ROKU URLOPU? RESORT ROZWOJU ROZWAŻA WPROWADZENIE REWOLUCYJNEGO POMYSŁU

Jak informował portal Życie: ALE NUMER, NAWET 4 TYSIĄCE ZŁOTYCH WIĘCEJ MIESIĘCZNIE DO EMERYTURY. CO ZROBIĆ, BY OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE

Przypomnij sobie o… TEN KSIĄDZ DAJE PRZYKŁAD INNYM DUCHOWNYM. ZROBIŁ COŚ JAKO PIERWSZY W POLSCE. „MUSIMY TO BOGACTWO PRZEKAZAĆ NASTĘPNYM POKOLENIOM”