Tomasz Lis trafił do szpitala we wtorek wieczorem. W wyniku przeprowadzonych przez lekarzy badań, zdecydowano się zatrzymać dziennikarza na oddziale intensywnej terapii. Miano określić jego stan jako ciężki. Informację o pobycie dziennikarza w szpitalu, potwierdził jeden z lekarzy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie.

-„Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie” – ujawnił lekarz ze szpitala w Olsztynie.

Dzień później na Twitterze żona dziennikarza wydała oficjalne oświadczenie, w którym podkreślała, że wszystko jest pod kontrolą.

-„Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy.”- napisała Hanna Lis.

Jak obecnie czuje się Tomasz Lis?

Informator Super Expressu potwierdza informacje przekazane przez żonę Tomasza Lisa. Twierdzi, że w środę Tomasz poczuł się znacznie lepiej niż w dzień, w który trafił do szpitala. Obecnie jest świadomy i wraca powoli do zdrowia. Jednak na początku było zupełnie inaczej.

-„Dziennikarz w chwili przywiezienia do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie był w stanie ciężkim. Jak się dowiedzieliśmy, miał problemy z oddychaniem. Trafił na oddział intensywnej terapii, gdzie do wczoraj pozostawał” – czytamy w tabloidzie.

Związek ze stanem Tomasza Lisa może mieć choroba, na którą od lat cierpi dziennikarz. Tomasz Lis boryka się z problemem kamicy nerkowej. Dziennikarz już kilkukrotnie w przeszłości miewał ataki choroby, poprzez które zmuszony był odwoływać swój nadawany na żywo program. Nie ma jednak oficjalnych informacji na ten temat.

Polecamy także: TYSIĄCE EMERYTÓW DOSTANIE WYŻSZE ŚWIADCZENIA. CO MIESIĄC NAWET KILKASET ZŁOTYCH WIĘCEJ

Może zainteresuje Cię to: SENIORZY W POLSCE POD LUPĄ? BĘDZIE MOŻNA SPRAWDZIĆ ICH WRAŻLIWE DANE

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: TEGO O TANKOWANIU NIE WIEDZIELIŚMY WCZEŚNIEJ. NAJLEPIEJ NIE ROBIĆ TEGO O GODZINIE 16.00 DLACZEGO