Prezydent Andrzej Duda coraz śmielej korzysta z usług social mediów. Prezydent nie tylko publikuje zdjęcia z uroczystych spotkań, ale także pokazuje się w nieco mniej oficjalnych sytuacjach.

Na Instagramie można znaleźć dwa konta prezydenta Andrzeja Dudy. Na pierwszym z nich pojawia się więcej zdjęć związanych z obowiązkami głowy państwa. Z kolei na drugim, nie brakuje prywatnych fotografii, które prezydent Duda okrasza zabawnymi komentarzami.

W końcu nie samą polityką żyje nasz prezydent. A my dzięki temu, możemy zobaczyć, jak prezydent spędza wolny czas oraz jakie są jego zainteresowania.

Ostatnio prawdziwym hitem internetu stał się najnowszy wpis Andrzeja Dudy, na którym to prezydent pozuje w nietypowym miejscu. Mianowicie, Andrzeja Duda zamieścił zdjęcie przy... umywalce.

Umywalka jednak jest dość nietypowa. Chodzi o pewną aluzję do kultowej komedii romantycznej "Cztery wesela i pogrzeb" z udziałam Hugh Grant'a.

Prezydent fotografię podpisał słowami:

"Pamiętacie umywalkę we wnęce za drzwiami w filmie "Cztery wesela i pogrzeb:? Kto się tam schował? Naprawdę istnieje... "

Fani filmu zapewne nie mają najmniejszych problemów z rozszyfrowaniem zagadki o jakiej scenie mówi prezydent. Natomiast ci, którzy komedii nie znają, koniecznie muszą nadrobić zaległości.

Jedno jest pewne, poczucia humoru prezydentowi nie brakuje, a zdjęcia uśmiechniętego Andrzeja Dudy docenili wszyscy internauci. W komentarzach nie brakowało pozdrowień dla głowy państwa oraz uwag na temat tego, iż dystans i uśmiech jest ważny w każdym aspekcie naszego życia.

My się zdecydowanie zgadzamy i przyznajemy, że chętnie będziemy oglądać kolejne zdjęcia rozbawionego prezydenta.

Warto sobie przypomnieć...W PAŁACU PREZYDENCKIM STANĘŁA JUŻ CHOINKA. PIERWSZA PARA POSTAWIŁA NA WYJĄTKOWE OZDOBY

Portal "Życie" pisał: RZĄD ZNALAZŁ JEDNAK PIENIĄDZE NA TRZYNASTĄ EMERYTURĘ? JEST TERMIN WYPŁATY ŚWIADCZENIA

Informował również...AGATA DUDA ZNÓW ZACHWYCA SWOIMI KREACJAMI. PIERWSZA DAMA W LONDYNIE PREZENTOWAŁA SIĘ WYŚMIENICIE