Orange oferuje klientom nową promocję – gigabajty za gole. Wszystko dzięki wygranej polskiej reprezentacji w ostatnim meczu. Polacy zdobyli dwa gole, co oznacza, że operator proponuje darmowe 2 GB internetu.

Piłka nożna jest uznawana za polski sport narodowy. Mocno jednoczy rodaków, a każde ważniejsze wydarzenie jest szeroko komentowane w mediach i przez kolejne dni pozostaje na językach wszystkich obywateli.

Promocja Orange, w której można otrzymać darmową paczkę danych mobilnych, obowiązywała już wiele razy. Tym razem sieć proponuje ją, by uczcić wygraną Polaków w meczu z Izraelem.

Orange oferuje swoim klientom 2 GB darmowego internetu.

Mecz Polski z Izraelem odbył się w sobotę, 16 listopada. Spotkanie zaczęło się o 20:45. To mecz, który był częścią eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Wszystkie media ogłosiły już zwycięstwo naszych rodaków.

Kolejny mecz, ze Słowenią, odbędzie się w najbliższy wtorek, tj. 19 listopada.

Jak podane GSM Maniak, Orange proponuje 2 GB internetu wszystkim swoim klientom – zarówno tym abonamentowym, jak i tym, którzy posiadają telefony na kartę. Większość osób może aktywować nowy pakiet za darmo, a ci, którzy zapłacą za SMS-a aktywacyjnego, poniosą koszt w wysokości maksymalnie 20 groszy.

Paczka 2 GB internetu będzie możliwa do wykorzystania w ciągu maksymalnie do 3 dni od daty jej aktywowania. Trzeba uruchomić pakiet najpóźniej w ciągu 24 godzin od publikacji posta promocyjnego na Facebooku.

Jak aktywować pakiet? Wystarczy wysłać SMS-a o treści BRAWOPL pod numer telefonu 244. Istnieje możliwość skorzystania z jednego pakietu na jednym numerze.

Teraz pozostaje nam czekać na zbliżające się spotkanie Polaków i kolejną promocję Orange.

Przypomnij sobie o… JAKIE RELACJE MA RADOSŁAW MAJDAN Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? BYŁY PIŁKARZ WYPOWIADA SIĘ SZCZERZE O ŻYCIU RODZINNYM

Jak informował portal Życie: PIŁKA NOŻNA: "NIEWAŻNE JAK ZACZYNASZ, WAŻNE JAK KOŃCZYSZ!" WYPOWIEDZI POLAKÓW PO MECZU Z IZRAELEM

Portal Życie pisał również o… PIŁKA NOŻNA: BEZ LEWEGO W PIERWSZYM SKŁADZIE, ALE NADAL Z GOLAMI! ZWYCIĘSTWO POLAKÓW 2:1 Z IZRAELEM