Krystyna Sokołowska to Polka, która  znalazła się w gronie 10 najpiękniejszych kobiet świata w konkursie Miss Earth. Nasza rodaczka rywalizowała z 85 kandydatkami z całego świata. 

Gala konkursu Miss Earth odbyła się na Filipinach, gdzie o tytuł najpiękniejszej kobiety rywalizowały kandydatki z całego świata. Nasz kraj reprezentowała Polka- Krystyna Sokołowska, której urodę docenili jurorzy konkursu.

Kobieta znalazła się w 10 najpiękniejszych dziewcząt na globie. Dodatkowo, Krystyna zdobyła pierwsze miejsce podczas prezentacji w strojach kąpielowych.

Reprezentantka Polski pochodzi z Białegostoku. 22-latka uczęszczała do szkoły muzycznej, grała na fortepianie, a także zajmowała się gimnastyką artystyczną. Oprócz zjawiskowej urody zachwyca też wiedzą. Krystyna obecnie studiuje ekonomię i wychowanie fizyczne. Dodatkowo, biegle porozumiewa się w czterech językach.

https://www.instagram.com/accounts/login/

View this post on Instagram

Podziękowania... Za osiągnięcie wielkiego sukcesu. Bo jak inaczej to nazwać? Jest to sukces. Ale nie jest to mój sukces. Jest to sukces wielu osób. I jestem bardzo dumna, że mogę reprezentować te osoby i nasz kraj. Tak jak zapowiadałam dałam z siebie wszystko a może i więcej i jestem z siebie zadowolona. Mam nadzieję, że również to tak odczuliście i nikogo nie zawiodłam bo ciążyła na mnie duża odpowiedzialność. Przeżyłam przez ten miesiąc najlepszą przygodę swojego życia. Zwieńczona została ona top10 @missearth 2019. Soczysta wisienka na najpyszniejszym torcie! Dziękuje @francysudnicka za bycie moją drugą mamą. Wkładasz w to całe swoje serce. Twoje doświadczenie, zaangażowanie i pomoc jest nieocenione. Nie można sobie wymarzyć lepszego dyrektora generalnego! Poswieciłaś mi ogrom swojego czasu i mogłam o wszystko poradzić się w każdej sekundzie. Codziennie czułam, że jesteś blisko i to mi dawało ogromnego power’a! Dziękuje mojej rodzinie za wspieranie mnie ale bardziej za to, że nigdy nie pozwolicie mi podnieść nosa wyżej niż powinnam i zawsze twardo sprowadzacie mnie na ziemie (czyt. na przykład do mycia garów od razu po finale) Dziękuje @angelakitlas za bycie moją siostrą którą zawsze chciałam mieć. Już teraz mam! Twoje zdanie zawsze będzie dla mnie najważniejsze. Dziękuje @olivier.halasa za dbanie o mój mnie i mój wizerunek. Za pamięć i upewnianie się po 5 razy czy na pewno wszystko ok. Dziękuje @grace_gma za pomoc w przygotowaniu do konkursu! Lekcje z @magda_atkins okazały się na Filipinach nieocenione a suknia i wybór koloru były strzałem w 10! Nikt nie miał lepszej!! Dziękuje @jarzemskaalma za całą pomoc i bycie częścią naszej rodziny @missearthpolandofficial Dziękuje @aleksandragrysz za wszystkie sugestie! Trochę Cię pomęczyłam pytaniami. Wszystkie Twoje na pozór banalne podpowiedzi uratowały mnie na miejscu (jeansy i kocyki!!) Dziękuje @natalie.baranska za wspieranie mnie w każdej możliwej sekundzie. Dziękuje @masny.dominik za Twoje zaangażowanie, chęci i pomoc! Jesteś jak misskowa encyklopedia! Dziękuje @misspassion.pl za Waszą pomoc! Czytałam forum codziennie! Dziękuje wszystkim którzy mnie wspierali dobrym słowem! Dzięki Wam mamy top10 ! Dziękuje!

A post shared by Krystyna Sokołowska (@krysia_sokolowska) on

Chcesz być na bieżąco z informacjami o życiu gwiazd? Koniecznie przeczytaj: APOLONIUSZ TAJNER Z ŻONĄ I DZIECKIEM W TELEWIZJI! PARA OPOWIEDZIAŁA M.IN. O RÓŻNICY WIEKU

Śledź także fakty z całego świata: NIEWIARYGODNE – UKRYTA KAMERA W TOALECIE SAMOLOTU! KTO PODGLĄDAŁ PASAŻERÓW?

Weronika Wojciechowska