Krzysztof Sobolewski podał na Twitterze liczbę mandatów, jakie zdobyły poszczególne ugrupowania polityczne. Znał ją na 12 godzin przed ogłoszeniem wyników parlamentarnych.

W poniedziałkowy wieczór poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych. Zgodnie z nimi politycy PiS zdobyli sejmową większość – 235 mandatów. Oficjalne wyniki o godzinie 20:00 przedstawiła PKW. Jednak, był ktoś kto znał dokładne liczby już wcześniej, bo na 12 godzin przed!

Zobacz także: BĘDZIE POSŁANKĄ PRZEZ DWA DNI, DOSTANIE ZA TO 25 TYSIĘCY!

Poseł-elekt Krzysztof Sobolewski podał na swoim koncie na Twitterze dokładną liczbę mandatów poselskich każdego z ugrupowań, co ciekawe żaden ze specjalistów od sondaży i sejmowej arytmetyki nie upubliczniał oficjalnych wyników, mało tego przewidywana przez nich liczba mandatów oscylowała w wysokości 230.

Zobacz także: CZY PIS MOŻE WPŁYWAĆ NA PRZYSZŁE DECYZJE SENATU? PRZEDSTAWIAMY METODY PARTII RZĄDZĄCEJ

„Popatrz, jaki jasnowidz z sobolka. Przewidział podział mandatów ze 100% zgodnością na 12 godzin przed podaniem wyników przez PKW!”; „Przecież PKW nie podała jeszcze wyników. Póki co tylko cząstkowe. Wy już wiecie lepiej nawet od PKW?”; „Podejrzewam że juz całościowe wyniki. Sztab PiS zebrał pewnie wyniki z każdej obwodowej komisji i przeliczył na mandatyl” – możemy przeczytać pod jego wpisem.

https://twitter.com/AC_Sobol/status/1183630467569991680

Źródło: ‘’Natemat.pl”