Nowy poseł PiS Przemysław Czarnek postanowił podczas Kongresu Ruchu ‘’Europa Christi” wyjaśnić, do czego stworzone zostały kobiety. Okazuje się – zdaniem polityka, że mają przede wszystkim rodzić dzieci.

W ubiegłą środę na Uniwersytecie Lubelskim odbył się Kongres Ruchu ,,Europa Christi” poświęcony ,,Kościołowi i państwu w służbie rodziny”. Podczas jednego z wykładów polityk PiS powiedział coś, co bardzo szybko obiegło media:

Idź i pracuj, jeździj na traktorze, na kombajnie, ucz się, rób karierę. Kariera w pierwszej kolejności, a później może dziecko. Prowadzi to do tragicznych konsekwencji. Pierwsze dziecko rodzi się nie w wieku 20-25 lat, tylko w wieku 30 lat. Jak się pierwsze dziecko rodzi w wieku 30 lat, to ile tych dzieci można urodzić? To są konsekwencje tłumaczenia kobiecie, że nie musi robić tego, do czego została przez pana Boga powołana – twierdził polityk PiS.

To nie koniec rewelacji przekazywanych przez Czarnka. Według polityka negatywny wpływ na demografię mają ambicja i chęć rozwoju zawodowego kobiet. Mało tego, Czarnek zarzuca kobietom zatracenie instynktu samozachowawczego.

Zwierzęta to wiedzą, dziki to wiedzą, a my nie wiemy. My zatraciliśmy instynkt samozachowawczy jako gatunek, już nie mówię, jako chrześcijanie.

Zobacz także: PIS SKŁADA PROTEST WYBORCZY! CHCĄ PONOWNEGO PRZELICZENIA GŁOSÓW W TYCH OKRĘGACH

Piszemy też o: „NIE ROZMAWIAM Z PIS” – MICHAŁ KAMIŃSKI KOMENTUJE PLOTKI O PRZEJŚCIU NA STRONĘ PARTII RZĄDZĄCEJ

Źródło: inf. własna