Brak przewagi w Senacie to jedyna porażka Prawa i Sprawiedliwości odniesiona w minionych wyborach parlamentarnych. Od tego czasu, w mediach pojawiają się spekulacje na temat działań, jakie podejmie partia rządząca w celu odzyskania wyższej izby parlamentu. Sugerowane są nawet przejścia polityków opozycji na stronę partii Kaczyńskiego. Jednym z wymienianych w tym aspekcie osób jest Michał Kamiński.

Przejście senatorów opozycji na stronę partii rządzącej to obecnie temat najczęściej komentowany w mediach. Podawane są konkretne nazwiska osób, które rzekomo miałyby uzupełnić szeregi prawicy w Senacie. W owych spekulacjach pojawia się nazwisko m.in. Michała Kamińskiego.

Nowo wybrany senator, Michał Kamiński 10 lat temu należał do partii Prawa i Sprawiedliwości, być może, dlatego jego nazwisko wymieniane jest jako pierwsze. Sam zainteresowany, w opublikowanym przez siebie wpisie, stanowczo odpowiada na plotki.

„Dobra. Miarka się przebrała”.- tymi słowami senator rozpoczyna swoją wypowiedź, w której zaprzecza doniesieniom o zmianie frontu. Dodatkowo sugeruje, że pomysłodawcą tych plotek na jego temat, może być Grzegorz Schetyna.

„Mówią to ludzie odpowiedzialni za klęski opozycji, którzy rękami i nogami bronili się przed moim udziałem w kampaniach, wyrzucili mnie z PO, a teraz nieudolnymi intrygami chcą zachować wpływ, na przede wszystkim ogromną kasę, jaką dysponuje PO” – zaznacza polityk.

Dobra. MIARKA SIE PRZEBRAŁA!!! Kolejna wiarygodna osoba twierdzi, że z otoczenia obecnego szefa PO płyną sygnały, że...

Gepostet von Michał Tomasz KAMIŃSKI am Sonntag, 20. Oktober 2019

Zobacz także: SYNOWIE BEATY SZYDŁO ŻĄDAJĄ PRAWA DO PRYWATNOŚCI! ZNAMY OFICJALNE STANOWISKO RODZINY

Warto przeczytać: PIS SKŁADA PROTEST WYBORCZY! CHCĄ PONOWNEGO PRZELICZENIA GŁOSÓW W TYCH OKRĘGACH

Źródło:”NaTemat.pl”