Jak przypomina portal "Pomponik", Grzegorz Markowski jakiś czas temu zdecydował się zrezygnować z aktywności scenicznej, co miało związek z pogarszającym się stanem zdrowia. Muzyk nie tylko zrezygnował z koncertowania wspólnie z Perfectem, ale także unikał pojawiania się na wydarzeniach kulturalnych. Od czasu do czasu robił wyjątek i pojawiał się na scenie, głównie w towarzystwie swojej córki. Ostatnio muzyk pokazał się publicznie, co wzbudziło sporo emocji.

Grzegorz Markowski pokazał się publicznie

W 2021 roku Grzegorz Markowski zdecydował się wycofać z aktywności scenicznej, do czego zmusił go pogarszający się stan zdrowia. Choć fani artysty nie kryli rozgoryczenia jego decyzją, starali się mu okazać pełne wsparcie. Markowski dość konsekwentnie unika pojawiania się na scenie, choć od czasu do czasu robi wyjątki.

Ostatnio mieliśmy okazję obejrzeć najnowsze zdjęcie z Grzegorzem Markowskim. Opublikował je Krzysztof Ibisz, który zapozował w towarzystwie wokalisty Perfectu i jego córki Patrycji. "Dream Photo" - podpisał fotografię Ibisz.

Fani komentują najnowsze zdjęcie Grzegorza Markowskiego

Zdjęcie nie pozostawia złudzeń, że forma Grzegorza Markowskiego nie jest najgorsza. Artysta pozuje z szerokim uśmiechem na twarzy. Fani muzyka w licznych komentarzach podkreślali, jak dobrze jest go zobaczyć w tak dobrym stanie.

Nie brakuje też osób, które mają nadzieję, że przyjdzie dzień, w którym Grzegorz Markowski ponownie stanie na scenie i zaśpiewa największe hity Perfectu. Nadzieję tą dają słowa Patrycji Markowskiej, która jakiś czas temu przyznała, że na decyzji jej ojca zaważyło "wypalenie zawodowe i spadek sił witalnych".

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski/YouTube @martyna olejarz
Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski/YouTube @martyna olejarz
Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski/YouTube @martyna olejarz

Wy też macie nadzieję, że Perfect jeszcze wróci na scenę?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia na temat Edyty Górniak obiegły media. Gwiazda potrzebowała pilnej interwencji lekarza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wraca sprawa wypadku syna Sylwii Peretti. Prokuratura zwróciła się ze specjalnym wioskiem. Chodzi o świadka zdarzenia

O tym się mówi: Sąd ukarał Zenona M. Gwiazdor disco-polo ma poważne problemy