Jak przypomina portal "Super Express", Edyta Górniak od dłuższego czasu współpracuje z TVP. Występuje nie tylko na organizowanych przez stację koncertach, ale także zasiadała w fotelu trenerki "The Voice of Poland" i "The Voice od Poland Kids". Teraz dostała angaż do programu "Rytm dwójki". To na planie produkcji miało dojść do niepokojących wydarzeń. Konieczna miała okazać się interwencja lekarzy.

TVP rusza z nowym programem

TVP rozpoczęło właśnie prace na planie nowego formatu "Rytm dwójki". W programie widzowie i zgromadzona w studio publiczność będzie wybierała najpiękniejsze polskie melodie. A wybór jest ogromny, bo ma objąć utwory powstałe w naszym kraju od międzywojnia. Prowadzącymi będą Sandra Kubicka i Izabella Krzan.

W muzycznym show nie zabraknie również Marka Sierockiego, który przedstawi i historię prezentowanych na scenie utworów. Nie zabraknie też znanych i lubianych artystów. Na scenie mają wystąpić m.in. Edyta Bartosiewicz, Alicja Węgorzewska, Tomson i Baron, czy Natasza Urbańska.

Niepokojące doniesienia na temat Edyty Górniak

Jedną z największych gwiazd programu "Rytm dwójki" będzie Edyta Górniak. Jak donosi portal "Pudelek" to w trakcie jej występu miało dojść do dramatycznych scen.

"Głos odmówił posłuszeństwa. Ogromna infekcja gardła dopadła ją tuż przed nagraniami. Nie mogła wydusić z siebie pół dźwięku, a realizacja odcinka stanęła pod znakiem zapytania" - donosi wspomniany portal, powołując się na swoje źródło w produkcji.

Na plan natychmiast wezwano lekarza. Konieczne miało okazać się podanie sterydowych leków wziewnych, które sprawiły, że artystka mogła jednak zaśpiewać.

Edyta Górniak/YouTube @Polski Kanał YouTube
Edyta Górniak/YouTube @Polski Kanał YouTube
Edyta Górniak/YouTube @Polski Kanał YouTube

Mamy nadzieję, że Edyta Górniak szybko wróci do zdrowia i pełni sił, czego serdecznie jej życzymy.

Co sądzicie o nowym programie TVP?

To też może cię zainteresować: Sąd ukarał Zenona M. Gwiazdor disco-polo ma poważne problemy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Mucha przyłapana na ważnym spotkaniu. Czy aktorka zaangażuje się w politykę

O tym się mówi:Wraca sprawa wypadku syna Sylwii Peretti. Prokuratura zwróciła się ze specjalnym wioskiem. Chodzi o świadka zdarzenia