Jak donosi portal "Super Express", Anna Mucha dała się przyłapać na spotkaniu ze stołecznym dziennikarzem Kamilem Dąbrową. Z ustaleń tabloidu wynika, że aktorka i dziennikarz mieli rozmawiać o wspólnym projekcie związanym z polityką. Poznajcie szczegóły!

Anna Mucha zajmie się polityką?

Dla wielu może będzie to sporym zaskoczeniem, ale Anna Mucha w wieku 20 lat wdała się w krótki romans z polityką. Została stołeczną radną, bo jak pisała na swoim blogu "wierzyła, że radny może coś zmienić". Niestety jej przygoda skończyła się dość przykrym wnioskiem, że "może się zmienić ona, bo miasta nie zmieni".

Sprawy stolicy widocznie nadal leżą na sercu aktorki, bo spotkanie z dziennikarzem miało związek z prowadzonym przez niego podcastem "Warszawa mówi". Jak pisze Dąbrowa "to podcast o ludziach i dla ludzi, którzy są ciekawi świata, wierzą w sprawczość i aktywność".

Fani aktorki zastanawiają się, czy po raz kolejny zdecyduje się ona wejść do świata polityki. Oczywiście na start w wyborach parlamentarnych jest już za późno, bo listy kandydatów do Sejmu i Senatu zostały już zamknięte, ale być może Mucha zdecyduje się znów zostać radną Warszawy. Jak będzie? Przekonamy się niebawem!

Anna Mucha/YouTube @tvdzis.pl
Anna Mucha/YouTube @tvdzis.pl
Anna Mucha/YouTube @tvdzis.pl

Mucha straciła posadę

Fanów Anny Muchy z pewnością nie ucieszy fakt, że aktorka straciła angaż w kontynuacji filmu z cyklu "Kogel-Mogel". Choć prace nad piątą częścią cyklu ruszyły pełną parą, trudno będzie szukać na planie Muchy. Skąd taka decyzja?

Twórcy filmu wskazują, że fabuła "Kogel-mogel 5, czyli Baby Boom!" będzie koncentrowała się na postaciach granych przez Katarzynę Skrzynecką i Macieja Zakościelnego. "Wątek Ani Muchy był związany z postacią Nikodema Rozbickiego, a on będzie bohaterem drugoplanowym" - wskazują osoby związane z produkcją.

Anna Mucha/YouTube @Jastrząb Post
Anna Mucha/YouTube @Jastrząb Post
Anna Mucha/YouTube @Jastrząb Post

Widzicie Anne Muchę w polityce?

To też może cię zainteresować: Tomasz Komenda odciął się od rodziny. Jego matka przerwała milczenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rodzina 16-letniego Sebastiana chce odkryć, co się z nim stało. Jego ciało znaleziono w jednym z wrocławskich apertamentowców

O tym się mówi: Książę Harry chciał odwiedzić grób swojej babci. Musiał zwrócić się do króla o pozwolenie. Czy je otrzymał