Jak przypomina portal "Super Express", brytyjski aktor Julian Sands zaginął w styczniu tego roku. Mężczyzna zaginął w trakcie górskiej wyprawy w Kalifornii. Do końca wierzono, że zdarzy się cud i artystę uda się znaleźć całego i zdrowego. Niestety spełnił się najczarniejszy scenariusz. Na ciało Sandsa natknęli się przypadkowi turyści.

Nie żyje Julian Sands

Julian Sands kochał aktorstwo, ale nie było ono jego jedyną pasją. Brytyjski aktor nie raz mówił o miłości do gór i wspinaczki. W wielu wywiadach opowiadał o tym, jak wiele razy ocierał się o śmierć w trakcie swoich wypraw. Niestety jego ostatnia wycieczka górska w Kalifornii okazała się ostatnią drogą, w jaką wyruszył.

Władze hrabstwa San Bernardino potwierdziły, że znalezione 24 czerwca szczątki należą do poszukiwanego aktora. Do zaginięcia Sandsa doszło 13 stycznia. Ostatni raz brytyjskiego aktora widziano w okolicy Mount Baldy w górach San Gabriel. Niestety kontakt z mężczyzną się urwał. Logowanie się jego telefonu wskazywało na to, że mógł on żyć jeszcze przez 2 dni po zaginięciu.

Julian Sands/YouTube @Entertainment Tonight
Julian Sands/YouTube @Entertainment Tonight
Julian Sands/YouTube @Entertainment Tonight

Kim był Julian Sands

Julian Sands urodził się 4 stycznia 1958 roku. W 1979 roku ukończył Central School of Speech and Drama w Londynie. Występował na deskach Forum Theatre Company. Nieco później zadebiutował w "Paradzie szeregowców". Większą rolę zagrał w miniserialu "Żonaty", gdzie występował u boku Anthony'ego Hopkinsa.

Wielu widzów pamięta jego rolę w filmie "Pokój z widokiem". Po przeprowadzce do Hollywood zagrał tytułową rolę w "Czarnoksiężniku", a potem w "Czarnoksiężniku 2". Autorka "Wywiadu z wampirem" chciała, żeby to właśnie on zagrał Lestata, choć produkcja zdecydowała o obsadzeniu w tej roli Toma Cruise'a.

Kilka dni temu przypadkowi turyści natknęli się na szczątki. Badania wykazały, że to zaginiony aktor.

Julian Sands/YouTube @Entertainment Tonight
Julian Sands/YouTube @Entertainment Tonight
Julian Sands/YouTube @Entertainment Tonight

Rodzinie, bliskim i fano aktora składamy wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Wyszło na jaw, co naprawdę dzieje się w związku Cichopek i Kurzajewskiego. Gwiazdy postanowiły wydać oświadczenie. Czy doniesienia mediów są prawdą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Antek Królikowski przerywa milczenie. Aktor odpowiada na zarzuty Joanny Opozdy. Padły wyjątkowo mocne słowa i deklaracje

O tym się mówi: Na jaw wyszły nowe fakty dotyczące Anastazji. Podejrzany 32-latek z Bangladeszu miał wysłać do znajomych zaskakującą wiadomość. Treść powala na kolana