Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek od wielu miesięcy są uznawani za najgorętszą parę show-biznesu i o perypetiach ich związku rozpisują się największe tytuły prasowe, a także liczne portale plotkarskie. Fani pary szukają co rusz informacji o tym, jak układa się ich relacja. Jeden z portali plotkarskich kilka dni temu zamieścił artykuł, z którego wynikało, że „Kurzopkowie” mierzą się z niezłymi problemami, a ich powodem jest była żona dziennikarza.

Para zdecydowała się zareagować na medialne doniesienia i odniosła do rewelacji w bardzo charakterystyczny sposób, nie pozostawiając żadnych wątpliwości. Na ich profilach społecznościowych ukazały się urokliwe zdjęcia. „Kłopoty w raju” to tylko wymysł dziennikarzy?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zareagowali na plotki o kryzysie w swojej relacji. Trudne chwile pary to jedynie nieprawdziwe doniesienia mediów?

Prezenterzy „Pytania na Śniadanie” postanowili umieścić na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcia dokumentujące ich wyprawę do Krakowa. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski opisali fotki krótkim „idealny dzień wolny”. Para spędziła poranek w restauracji, gdzie zjadła wspólnie śniadanie. Sądząc po doskonałych nastrojach relacje między zakochanymi układają się świetnie.

Co robi para w stolicy Małopolski. Jak donosi serwis Goniec, powodem ich wyprawy są najpewniej odbywające się w tym mieście Igrzyska Europejskie 2023.

Ptaszek nie taki ranny, ale śniadanie pyszne, a towarzystwo najlepsze. Idealny dzień wolny! - podpisał swoje zdjęcie na Instagramie dziennikarz.

Jak informował portal "Życie News": KSIĘŻNA KATE MIAŁA POWIEDZIEĆ WYRAŹNIE „DOŚĆ”. ŻONA NASTĘPCY BRYTYJSKIEGO TRONU POSTANOWIŁA SIĘ ZBUNTOWAĆ. CHODZI O WAŻNY DEKRET KRÓLA KAROLA III

Przypomnij sobie: VIOLETTA VILLAS BYŁA TRZYKROTNIE ZAMĘŻNA, JEDNAK NAJWIĘKSZĄ MIŁOŚCIĄ W JEJ ŻYCIU BYŁ GWIAZDOR TVP. MĘŻCZYZNA NIE MIAŁ ODWAGI PORZUCIĆ DLA NIEJ ŻONY

Portal "Życie News" pisał również: Z ŻYCIA WZIĘTE. MOJA MATKA NA STARE LATA ZAŻĄDAŁA ZAMIESZKANIA ZE MNĄ. NIE CHCĘ WRACAĆ DO CZASÓW DZIECIŃSTWA., ALE ONA SIĘ UPARŁA. NIE WIEM, CO ROBIĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JAKUB RZEŹNICZAK WYTOCZYŁ MOCNE OSKARŻENIA WOBEC MATKI SWOJEJ CÓRKI. W WYWIADZIE PADŁY Z UST PIŁKARZA OSTRE SŁOWA. MIAŁ PŁACIĆ EWELINIE TARASZKIEWICZ