Jak przypomina portal "Pomponik", Violetta Villas była jedną z najbarwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Przykuwała uwagę nie tylko talentem, ale także swoim wyrazistym wizerunkiem scenicznym. Choć od śmierci artystki minęło już trochę czasu, wciąż ma wielu wiernych fanów. We wtorek 30 maja sympatycy Villas mieli okazję zobaczyć niepublikowane dotąd zdjęcie piosenkarki.

Niezwykły talent

Violetta Villas zachwycała fanów czterooktawowym głosem. Jej występy można było podziwiać zarówno na polskich, jak i zagranicznych scenach (m.in. we Francji i Las Vegas). Zachwycała nie tylko talentem wokalnym, ale także umiejętnością gry na fortepianie, puzonie oraz na skrzypcach.

Nic dziwnego, że pomimo upływu lat, Violetta Villas wciąż ma wielu wiernych fanów, który nie zapominają o jej dorobku artystycznym. Poświęcony jej profil na Facebooku śledzi 12,5 tysiąca osób. To właśnie tam znalazło się niezwykłe zdjęcie artystki.

Niepublikowane zdjęcie Violetty Villas obiegło sieć

We wtorek 30 maja fani mieli okazję zobaczyć niepublikowaną dotąd fotografię Violetty Villas. Z opisu mogliśmy się dowiedzieć, że fotografia została wykonana w trakcie występu artystki w Las Vegas w 1967 roku. "Zdjęcie zostało poprawione i usunięto znak wodny" - można było przeczytać w opisie.

Na fotografii można było dostrzec artystkę w długiej i dopasowanej czarnej sukni. Włosy artystki zaczesane były w imponujący kok, który stanowił idealne dopełnienie kreacji. Villas postawiła na wyrazisty makijaż i efektowne kolczyki. Niestety zdjęcie zostało już usunięte.

A wy, należycie do grona sympatyków twórczości Violetty Villas?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia na temat Krzysztofa Igora Krawczyka. Marian Lichtman potwierdza, że syn jego przyjaciela nie jest w najlepszej formie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Już wkrótce zacznie się sezon na pomidory. Ogrodnicy wskazują na kardynalny błąd, który popełnia większość z nas przy uprawie. Ceną są kiepskie zbiory

O tym się mówi: Zaginął 16-letni Krzysztof Dymiański. Zrozpaczona matka zwróciła się z poruszającym apelem