Jak przypomina portal "Goniec", Krzysztof Igor Krawczyk od dłuższego czasu toczy sądową batalię o spadek po swoim ojcu. Niestety stres związany z przeciągającą się sprawą nie wpływa dobrze na zdrowie Juniora. Marian Lichtman nie ukrywa, że jedyny syn Krzysztofa Krawczyka jest w fatalnym stanie. To dlatego Junior nie pojawi się na opolskiej scenie w trakcie występu Trubadurów. Co dokładnie dzieje się z Krzysztofem Igorem Krawczykiem?

Poważne problemy ze zdrowiem

Życie Krzysztofa Krawczyka Juniora zmieniło się nieodwracalnie w 1988 roku. To właśnie wtedy chłopak brał udział w wypadku samochodowym, który spowodował jego ojciec. U nastoletniego wówczas Krzysztofa Igora doszło do rozległych uszkodzeń pnia mózgu, czego konsekwencje mężczyzna odczuwa po dziś dzień.

Jedyny syn Krzysztofa Krawczyka cierpi na epilepsję. Stres, jaki przeżywa m.in. w związku z batalią sądową o spadek po ojcu, mocno odbijają się na jego stanie. Jak zdradził, jedną z rozmów ze swoją macochą miał przypłacić atakiem padaczki. Niestety także występy w trakcie koncertów nie służą Krzysztofowi Igorowi.

Lekarze nie mają wątpliwości, że wszystko, co dzieje się w trakcie koncertów odbija się na zdrowiu Krawczyka, stąd też zalecili mu rezygnację z występów i koncertowania.

Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube

Krzysztof Igor Krawczyk nie pojawi się w Opolu

Syn Krzysztofa Krawczyka ma na swoim koncie kilka występów wspólnie z Trubadurami, zespołem, z którym związani byli kiedyś oboje jego rodzice. Wielu sympatyków Juniora miało nadzieję, że pojawi się w trakcie występu Trubadurów w Opolu. Niestety do tego nie dojdzie.

Marian Lichtman w rozmowie z "Super Expressem" zaznaczył, że ze względu na stan zdrowia Krzysztofa Igora nie zdecydował się zaprosić go do wspólnego występu. Artysta nie ukrywa, że ma nadzieję, że po pomyślnym werdykcie Junior będzie mógł wreszcie odetchnąć z ulgą i powoli wróci do sił.

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube:  Plotki Rozrywka
Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Plotki Rozrywka
Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Plotki Rozrywka

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Prezes TVP podjął decyzję. Czy gwiazdy disco polo na czele z Zenkiem Martyniukiem będą miały powody do zadowolenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Już wkrótce zacznie się sezon na pomidory. Ogrodnicy wskazują na kardynalny błąd, który popełnia większość z nas przy uprawie. Ceną są kiepskie zbiory

O tym się mówi: Zaginął 16-letni Krzysztof Dymiański. Zrozpaczona matka zwróciła się z poruszającym apelem