Jak przypomina portal "Super Express", Zbigniew Zamachowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów. Na swoim koncie ma wiele ról, które zaskarbiły mu ogromną sympatię widzów. W ostatnim czasie znacznie więcej niż o jego talencie aktorskim mówi się o jego życiu prywatnym. Wszystko w związku z jego rozstaniem z Moniką Richardson i związku z Gabrielą Muskałą. Teraz Zamachowski zaskoczył wszystkich spektakularną metamorfozą. Aktor nie przypomina samego siebie! Zresztą, przekonajcie się sami!

Ogromny dorobek

Zbigniew Zamachowski może pochwalić się imponującym dorobkiem artystycznym. Aktora znają zarówno starsi, jak i młodsi widzowie. W ostatnim czasie znacznie więcej mówiło się jednak nie o talencie aktora, ale o zawirowaniach w jego życiu prywatnym. Wszystko po głośnym rozstaniu z Moniką Richardson i o jego relacji z koleżanką po fachu Gabrielą Muskałą.

Teraz wszyscy mówią o spektakularnej przemianie aktora. Aktor pojawił się na jednej z premier. Zdecydował się na małą i jednocześnie znaczącą zmianę, która sprawiła, że Zamachowski nie przypomina już samego siebie.

Monika i Zbigniew Zamachowscy. Źródło: Youtube Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness
Monika i Zbigniew Zamachowscy. Źródło: Youtube Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness
Monika i Zbigniew Zamachowscy. Źródło: Youtube Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Zbigniew Zamachowski nie przypomina samego siebie

Zbigniew Zamachowski pojawił się na premierze filmu "Skołowani". Na premierze filmu Zamachowski pojawił się z Muskałą, choć para nie zapozowała wspólnie do zdjęcia. Aktor postawił tego dnia na dżinsową kurtkę, ciemne spodnie i koszulkę. Zwieńczeniem stylizacji był kapelusz.

Uwagę wszystkich przyciągał jednak nie strój aktora, ale jego imponujący wąs. Choć wydaje się, że to niewielka zmiana, zupełnie odmienił wygląd Zamachowskiego. Nie wszystkim przypadła ona do gustu. Nie brakuje głosów, że Zamachowskiemu wraz z wąsem przybyło dobrych kilka lat. Możecie ocenić to sami.

Jak podoba wam się Zbigniew Zamachowski w tej nowej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Mama pięcioraczków pilnie zaapelowała do Polaków. Szczere wyznanie kobiety. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 8-letni chłopiec walczy o życie w szpitalu. Jego ojczym trafił do aresztu. Nagranie z tego momentu wyciekło do sieci

O tym się mówi: Anna Walter zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące Tomasza Komendy. Opowiedziała o momencie, w którym ich relacja zaczęła się psuć