Jak przypomina portal "Pomponik", rodzina państwa Clarków zyskała rozgłos za sprawą narodzin pięcioraczków, które w lutym tego roku przyszły na świat. Profil mamy tej licznej gromadki obserwuje teraz sporo osób. To właśnie do nich pani Dominika zwróciła się z prośbą o pomoc. Czego dotyczyła jej prośba?

O tych narodzinach mówiła cała Polska

Ciążę wieloracze należą do rzadkości i wciąż stanowią ogromne wyzwanie dla lekarzy, którzy muszą dbać o dobro mamy i maluchów rozwijających się pod jej sercem. Pani Dominika Clarke urodziła pięcioraczki w lutym. Na świat przyszło wówczas trzy dziewczynki i dwóch chłopców.

Niestety trzy doby po urodzeniu zmarł jeden z chłopców. Drugi musiał zostać poddany operacji serca. Siedmioro rodzeństwa uczciło jego pamięć, wypuszczając w niebo biało niebieskie balony. Także sama pani Dominika musiała przejść zabieg stawu kolanowego, który po prostu nie wytrzymał obciążenia. Ostatnio pojawił się też kolejny problem, o którym opowiedziała w mediach społecznościowych.

Mama pięcioreczków poprosiła internautów o pomoc

Na swoim instagramowym profilu pani Dominika Clarke poruszyła problem, o którym wiele kobiet nie chce mówić. Mama pięcioraczków przyznała, że jej organizm nie produkuje już tyle mleka, ile przy poprzednich dzieciach.

"Mleka nie przybywa, a zapotrzebowanie coraz większe" - powiedziała kobieta, podkreślając, że do tej pory nie miała żadnych problemów z laktacją. Przyznała, że wcześniej miała problem z nadmiarem pokarmu, a nie z jego brakiem.

"Myślę, że stres i zmęczenie odgrywają tu dużą rolę, ale też to, że ja po prostu nie znam nowoczesnych metod na tworzenie i odciąganie pokarmu" - zwróciła się do obserwatorek. Nie musiała długo czekać na odzew. W komentarzach pojawiła się lawina komentarzy, w których internautki dzieliły się swoimi patentami na zwiększenie laktacji. Odzew był ogromny.

Miejmy nadzieję, że patenty okażą się skuteczne.

To też może cię zainteresować: Danuta Martyniuk po raz kolejny zachwyciła wyglądem. Niezwykła metamorfoza żony króla disco polo

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 8-letni chłopiec walczy o życie w szpitalu. Jego ojczym trafił do aresztu. Nagranie z tego momentu wyciekło do sieci

O tym się mówi: Anna Walter zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące Tomasza Komendy. Opowiedziała o momencie, w którym ich relacja zaczęła się psuć