Jak przypomina portal "Pudelek", Danuta Martyniuk przeszła jakiś czas temu spektakularną metamorfozę. Żona gwiazdora disco polo zgubiła kilka kilogramów, zmieniła nieco kolor włosów i odświeżyła garderobę. Ostatnio zdecydowała się pójść o krok dalej i skorzystała z zabiegu medycyny estetycznej. Jak podoba się wam efekt finalny?

Spektakularna metamorfoza

Danuta Martyniuk jakiś czas temu wzięła się za siebie. Żona Zenka zgubiła 15 kilogramów. W "Pytaniu na śniadanie" zdradziła, że w jej przypadku wystarczyło odstawić słodycze, zmniejszyć o połowę zjadane porcje i pić duże ilości wody. Dodała, że do zmiany zmotywowały ją nieprzychylne komentarza, jakie usłyszała na swój temat.

Jak przyznała, czytała o sobie, że wygląda "jak mama Zenka" i postanowiła coś z tym zrobić. Efekty zachwyciły ją i jej fanów. Każde jej wyjście wzbudza zainteresowanie mediów. Nie inaczej było ostatnio, kiedy Martyniukowa wybrała się na spotkanie, które zorganizowała jedna z klinik świadczących usługi z zakresu medycyny estetycznej.

Danuta Martyniuk/YouTube @Jastrząb Post
Danuta Martyniuk/YouTube @Jastrząb Post
Danuta Martyniuk/YouTube @Jastrząb Post

Zabiegi medycyny estetycznej

Na spotkaniu Danuta Martyniuk po raz kolejny zaprezentowała się w odświeżonym wydaniu. Okazuje się, że 56-latka zafundowała sobie kilka zabiegów odmładzających. Żona Zenka Martyniuka zdecydowała się na nieoperacyjny lifting twarzy, a także zagęszczenie skóry przy wykorzystaniu ultradźwięków.

Na tym żona Zenka nie poprzestała. Zdecydowała się również na zabieg plastycznej korekcji nosa, połączonej z korektą przegrody nosowej. Żona gwiazdora disco polo z pewnością czuje się teraz dobrze we własnej skórze.

Jak podoba się wam Danuta Martyniuk w nowej odsłonie? Myślicie, że zdecyduje się na kolejne zabiegi?

To też może cię zainteresować: Seniorzy czekali na wprowadzenie tego rozwiązania od dawna. Zmiany mogą wejść w życie już w 2024 roku. O co dokładnie chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mówią o ślubie. Dziennikarz nie krył zdziwienia jednym z przedweselnych rozwiązań. O czym mowa

O tym się mówi: Internautka nie miała litości dla Michała Szpaka. Artysta nie pozostawił jej słów bez komentarza. O co poszło