Jak przypomina portal "Pomponik", Monika Lewczuk w 2014 roku wzięła udział w programie "The Voice of Poland". Piosenkarka co prawda odpadła na etapie bitew, ale nie dała o sobie zapomnieć. Po blisko dekadzie postanowiła też opowiedzieć o swoim udziale w muzycznym show TVP i współpracy z Markiem Piekarczykiem.

Monika Lewczuk od modelki do piosenkarki

Monika Lewczuk była modelką, która nie bez sukcesów startowała w wyborach miss. W 2009 roku udało jej się wywalczyć tytuł I Wicemiss Polski oraz I Wicemiss Globe International. W 2011 roku została Miss Supernational. W 2014 roku postanowiła spróbować swoich sił w programie "The Voice of Poland".

W trakcie przesłuchań w ciemno zdecydowała się wykonać utwór "Rysa na szkle" z repertuaru Urszuli. Jej wykonanie na tyle spodobało się Markowi Piekarczykowi, że postanowił się odwrócić i wziąć Lewczuk do swojej drużyny. Tym, co go przekonało była "szczerość" w jej wykonaniu. Na braki w warsztacie wokalnym Lewczuk zwracała uwagę Justyna Steczkowska.

Przygoda Moniki Lewczuk z show zakończyła się na etapie bitew. Piosenkarka nie wypadła najlepiej i musiała opuścić program.

Tak po latach Monika Lewczuk wspomina współpracę z Markiem Piekarczykiem

Choć Monice Lewczuk nie udało się nawet dojść do finału "The Voice of Poland", nie dała o sobie zapomnieć. W 2016 roku wydała swój debiutancki album, który pokrył się złotem. Niemal dekadę po występie w muzycznym show TVP przyznała, że "był to bardzo ciekawy moment w jej życiu".

Podkreśliła, że miała wówczas duże braki w technice, ale finalnie cieszy się z tego, że nie wygrała programu. Lewczuk zdradziła również, jak wyglądała praca z Markiem Piekarczykiem. Muzyk chyba nie będzie z tej opinii zadowolony.

"My nie mieliśmy z nim aż tak dużo kontaktu. Mamy z nim lekcje, a te lekcje trwały z 5 minut, 3 rady, a czekania z godzinę i... przynajmniej tak to wtedy wyglądało i do momentu, kiedy ja byłam, czyli do bitew" - powiedziała.

Marek Piekarczyk/YouTube @The Voice of Poland
Marek Piekarczyk/YouTube @The Voice of Poland
Marek Piekarczyk/YouTube @The Voice of Poland

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Ewa Krawczyk zdobyła się na szczere wyznanie. Jak teraz wygląda życie wdowy po Krzysztofie Krawczyku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Moja przyjaciółka wiedziała o mojej sytuacji finansowej. Mimo to, zawstydziła mnie przy wszystkich

O tym się mówi: Anna Walter zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące Tomasza Komendy. Opowiedziała o momencie, w którym ich relacja zaczęła się psuć