Jak podaje portal "Jastrząb Post", Ewa Krawczyk nie ukrywa, że po śmierci męża, jej życie zamieniło się w koszmar. Sprawy nie poprawia konflikt z Krzysztofem Igorem Krawczykiem. O wszystkim opowiedziała w jednym z najnowszych wywiadów.

Śmierć i pieniądze

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia 2021 roku. Dla wszystkich śmierć artysty była ogromnym ciosem. Artysta pozostawił po sobie nie tylko ogromny dorobek muzyczny, ale także całkiem pokaźny majątek, który stał się zarzewiem konfliktu między wdową po piosenkarzu a jego jedynym synem.

Krzysztof Krawczyk Junior nie został uwzględniony w testamencie swojego ojca, który postanowił wszystko zostawić swojej żonie. Junior przekonuje, że wcześniej istniał inny dokument, w którym był on jednym ze spadkobierców. Spór o podział dóbr po muzyku ciągnie się w sądzie i nie wiadomo, kiedy uda się go rozstrzygnąć.

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Jastrząb Post
Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Jastrząb Post
Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Jastrząb Post

Ewa Krawczyk szczerze o tym, jak wygląda jej życie bez męża

Ewa Krawczyk w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że żałoba jest jej stałą towarzyszką. Wdowa po piosenkarzu stwierdziła, że jej życie kręci się wokół domu, cmentarza i kościoła.

"Mówi się, że czas leczy rany, ale w moim przypadku tak nie jest. Dopiero zaczynam raczkować, ale mogę już wyjść do ludzi, rozmawiać" - powiedziała tabloidowi, dodając, że w dalszym ciągu jest pogrążona w żałobie i tęskni za ukochanym mężem.

Z pewnością jej samopoczucia nie poprawia przeciągająca się sprawa dotycząca podziału majątku po Krzysztofie Krawczyku. Wdowa podkreśla, że zależy jej na pogodzeniu się z jedynym biologicznym dzieckiem piosenkarza. Druga strona kwestionuje jednak jej dobre zamiary.

Ewa Krawczyk / YouTube:  Plotki Rozrywka
Ewa Krawczyk / YouTube: Plotki Rozrywka
Ewa Krawczyk / YouTube: Plotki Rozrywka

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Dzieciństwo Karola Wojtyły nie było usłane różami. Pamiątkę po bracie trzymał w Watykanie do końca swoich dni

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TVP po raz kolejny dało popis. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia. Ten wywiad zapamiętają na zawsze

O tym się mówi: Jerzy Kryszak powiedział, co myśli o Agacie Kornhauser-Dudzie. Czy pierwsza dama będzie zadowolona z takiej oceny